تکنيک هاي برتر انيميشن | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - آموزش

تکنيک هاي برتر انيميشن

تکنيک هاي برتر انيميشن

( آموزش کامل متحرک سازی از پایه تا حرفه ای توسط انیماتورهای بزرگ Walt Disney و DreamWorks )

در این مجموعه استثنایی شما تمام اصول مربوط به متحرک سازی را از پایه تا حرفه ای در 12 دی وی دی ( DVD ) توسط انیماتورهای بزرگ والت دیزنی و دریم ورکز فراخواهید گرفت . این آموزش ها برای سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته و به زبانی ساده و قابل درک ارائه شده و شامل مباحث اصلی متحرک سازی مبنی بر نرم افزار Autodesk Maya می باشد . پکیج کامل تمامی آموزش های ارزشمند متحرک سازی از انیماتورهای شرکت والت دیزنی ( Walt Disney ) و دریم ورکز ( DreamWorks ) که بیش از 1500 دلار آمریکا ارزش دارند ٬ اکنون یکجا برای علاقمندان عرضه شده است .

در یک نگاه "پکیج آموزشی تکنیک های برتر انیمیشن " متشکل از چیست ؟

تکنيک هاي برتر انيميشن
مجموعه مقدماتی ( DVD 1 )

مجموعه مقدماتی توسط جیسون رایان انیماتور و سرپرست بزرگ کمپانی Walt Disney و DreamWorks

در اين مجموعه مقدماتي از کار ، بر روي اصول اصلي انيميشن تمرکز خواهيم داشت . من اين مبحث اساسي را در هر دو حالت دو بعدي و سه بعدي توضيح خواهم داد . اين مجموعه بيشتر براي دانشجويان سطح مبتدي و متوسط برنامه ريزي شده است اما حتي براي انيماتورهاي باتجربه هم که احساس مي کنند باعث قوي تر شدن روند کاريشان مي شود ، کمک مي کند . اين مجموعه آموزشي ، براي تمام دانشجويان در سراسر دنيا کاربرد دارد چون از اين طريق مي توانند به جاي مفهوم هاي تئوري موجود در کتابها ، اصول اساسي انيميشن را در عمل ياد بگيرند .

تکنيک هاي برتر انيميشن
مجموعه اول ( DVD 2 )

مجموعه اول توسط جیسون رایان انیماتور و سرپرست بزرگ کمپانی Walt Disney و DreamWorks

اين مجموعه شامل چه موضوعاتي مي شود ؟ ( از زبان جيسون رايان )

اين مجموعه يک مجموعه آموزشي که شامل آموزشهاي کامل متحرک سازي از مبتدي تا پيشرفته با تمرکز بر روي دو نرم افزار CGCel Flipbook و Maya مي باشد . همچنين يک شخصيت کامل ريگ شده به نام Boris و تمام وسايل و مدلهاي مختلفي که ممکن است به شما براي شروع در اين صنعت شگفت انگيز کمک کند ، قرار داده شده است .

چرا اين مجموعه را ايجاد کرديم ؟ ( از زبان جيسون رايان )

من عاشق درس دادن و متحرک سازي هستم بنابراين ساختن اين مجموعه به من اين اجازه را مي دهد که هر دو کار را انجام دهم . من احساس مي کنم که کالج ها و دانشگاه ها نمي توانند به طور تخصصي اين صنعت يعني انيميشن را به شما آموزش دهند و همچنين کتابها هم همگي به صورت تئوري هستند . هنگامي که من در حال تحصيل در رشته انيميشن بودم ، متوجه شدم که موثرترين روش براي يادگيري آن از طريق تکيه کردن بر شانه انيماتورهايي که داراي خروجي هاي باکيفيت بالا هستند و تماشاي اينکه آن شخص چگونه Shot ها را از مرحله Concept اوليه تا مرحله تمام شدن و خروجي نهايي مي باشد . اين مجموعه بر روي اين شيوه از تدريس تمرکز دارد . يک نياز بزرگ در صنعت انيميشن به استخدام انيماتورهاي کاملا آموزش ديده وجود دارد . شما مي توانيد اين آموزش ها را با تماشاي هر آنچه که من در 18 شات ( Shot ) ، مرحله به مرحله و فريم به فريم با استفاده از تمام اصول و پايه هاي انيميشن در يک روش ساختار يافته و عملي متحرک سازي ( انيميت ) کرده ام ، دنبال کنيد .

اين مجموعه چگونه کار مي کند ؟ ( از زبان جيسون رايان )

من تمام Shot هاي انيميشن خودم را از طريق هر مرحله از پروسه ساخت انيميشن يعني از Concept دوبعدي اوليه ، Blocking ها و تمام مراحل کار تا خروجي نهايي در مايا ( Maya ) را ضبط کرده ام . شما در هر مرحله از فرآيند يادگيري که هستيد ، مي توانيد يک ديد واضح و روشني در جريان کار من و تمرکز بر روي چگونگي بدست آوردن بهترين عملکرد ممکن بر روي نمونه کار ( Show Reel ) خود بر روي يک صفحه نمايش بدست آوريد . در آموزش هاي من ، شما خواهيد ديد که من چگونه همه چيز را به طور کامل از پايه يعني Bouncing Ball ، راه رفتن کاراکتر ، دويدن ، پريدن ، تغييرات وزن و تمام روش ها براي حرکت هاي وسيع کارتوني و شات ( Shot ) هاي صحبت کردن ( ديالوگ ) آموزش مي دهم . در تمام آموزش ها ، من يک ترفند را براي اجراي انيميشن هاي با کيفيت صنعتي با رعايت تمام اصول و تکنيک هاي انيميشن که توسط برخي از بهترين انيماتورها در جهان کشف شده است ، بازگو مي کنم .

تکنيک هاي برتر انيميشن
مجموعه دوم ( DVD 3 )

مجموعه دوم توسط جیسون رایان انیماتور و سرپرست بزرگ کمپانی Walt Disney و DreamWorks

زماني که من در کمپاني والت ديزني در اوايل دهه 90 مشغول به کار بودم ، در کلاس هاي کارشناسي ارشد انيميشن در آن کمپاني حضور پيدا مي کردم و آن باعث شد تا بر اساس آن آموخته ها اين مجموعه 12 قسمتي را براي شما آماده کنم . ما هميشه در حال ياد گرفتن هستيم و هميشه اينطور خواهد بود . خواه شما يک دانش آموز ، انيماتور يا حتي يک سرپرست ( Supervisor ) انيماتور مانند من باشيد . من موضوعات مختلفي را در اين مجموعه از Concept اوليه 2D تا اجراي آن در نرم افزار Maya شامل کرده ام . شيوه هاي مختلف انيميت راه رفتن ، راه رفتن و دويدن چهار پايان ، انيميت کردن Dialog ، قدم زدن به جلو و عقب و انيميت کردن يک صحنه با موسيقي تنها تعداد کمي از موضوعات است .

تکنيک هاي برتر انيميشن
مجموعه سوم ( DVD 4 )

مجموعه سوم توسط جیسون رایان انیماتور و سرپرست بزرگ کمپانی Walt Disney و DreamWorks

با توجه به محبوبيت اولين و دومین سري آموزشي ، ما بالاخره بعد از 12 ماه تصميم گرفتيم که سري جديد اين مجموعه را منتشر کنيم . در صنعت انيميشن کارتوني ، نياز مبرمي به انيماتورهاي CG ( 3D ) وجود دارد . اگرچه به نظر مي رسد که استوديو ها به سبک هاي مختلف انيميشن يعني واقعي ، کارتوني و ... منشعب و تقسيم بندي شده اند اما بايد توجه داشته باشيد که اين سبک از انيميشن ( کارتوني ) سخت تر از نوع Video Reference مي باشد . در نمونه کار ( Show reel ) خود ، شما بايد قادر باشيد تا بتوانيد واقع گرايي و شات ( Shot ) هاي ظريف را نشان دهيد اما به عنوان يک انيماتور همه کاره ، بايد قادر باشيد تا بتوانيد طيف وسيعي از حرکتهاي کارتوني را در نمونه کار خود نشان دهيم . در انيميشن کارتوني شما واقعا مجبور هستيد تا بر روي دانش خود از انيميشن تکيه کنيد تا بتوانيد Pose هاي اصلي را به Extreme و سپس به يک انيميشن کارتوني روان تبديل کنيد . در اين سري از آموزشها ، ما تمام شات ها را به صورت قدم به قدم در نرم افزار flipbook طراحي مي کنيم و سپس آن را در Maya براي هر چه کارتوني تر نشان دادن حرکات انيميت مي کنيم . دانش آموزان و دانشجوياني که در ابتداي کار هستند نبايد نگران باشند چون شما هيچ چيز را از دست نخواهيد داد زيرا ما همه چيز را تحت پوشش قرار مي دهيم . براي تنوع ، ما از ريگ هاي متنوع رايگان که در اينترنت وجود دارد مانند Moom ( ساخته شده توسط رامتين احمدي ) و ديگر ريگ ها استفاده خواهيم کرد
در ميان دانشجويان و دانش آموزان علاقه زيادي براي نشان دادن طراحي ها به صورت روان براي انيميشن وجود دارد . در جلسه اول ، با روند ساخت انيميشن براي آناليز کردن پوزها و پيدا کردن نحوه قرار دادن Extreme ها تجزيه و تحليل خواهيم کرد . همچنين در جلسه اول ، ما به شما آموزش خواهيم داد که چگونه مي توانيد يک کاراکتر سفارشي را به صورت سريع در مايا انتخاب کنيد .


تکنيک هاي برتر انيميشن
انیمیت چهارپایان ( DVD 5 )

انیمیت چهارپایان توسط جیسون رایان انیماتور و سرپرست بزرگ کمپانی Walt Disney و DreamWorks

در این مجموعه جدید ٬ جیسون رایان تمام روش های انیمیت حرکت یک چهار پا را از Concept اولیه تا مرحله پایانی آن پوشش می دهد . درست مانند تمام آموزشهای او در سایت Jasonryananimation.com ٬ از Scratch دستی شروع می کند و تمام حرکات را در Shot های 2D به صورت فریم به فریم انیمیت می کند . بنابراین اگر شما بخواهید انیمیشن خود را چه به صورت دو بعدی ( 2D ) ٬ سه بعدی ( CG ) و یا Stop motion انجام دهید ٬ قادر خواهید بود تا تمام مراحل را به تنهایی از مرحله Concept تا ایجاد Blocking و اضافه کردن Overlapping به گوش ها و دم ها انجام دهید .

تکنيک هاي برتر انيميشن
آموزش کامل استوری برد ( DVD 6 )

تکنیک های برتر انیمیشن ( آموزش کامل استوری برد ( Storyboard ) توسط راب پرد ( Robb Pratt ) انیماتور بزرگ کمپانی دریم ورکز ( DreamWorks ))

Robb ( راب ) این مجموعه 10 قسمتی که ما را به عمق جریان انیمیشن یعنی از مرحله فرآیند داستان نویسی ٬ Storyboarding Thumnailing ٬ Pitching و تمام شیوه های طراحی انیمیشن که در کمپانی های بزرگ آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد ٬ می برد . این سری از آموزشها برای دانشجویان و افرادی که به انیمیشن علاقه دارند و می خواهند از آن برای بهبود بخشیدن به نمونه کارها و فیلم های کوتاه خود استفاده کنند مفید می باشد . حتی اگر شما نیز مانند من یک انیماتور حرفه ای هستید و می خواهید بیشتر درباره پروسه Storyboarding بدانید ٬ مفید می باشد . این مجموعه آموزشی طوری طراحی شده که همه موضوع ها را از ابتدایی ترین پروسه تا آخر شامل می شود بنابراین من به طور کامل این مجموعه آموزشی را به شما توصیه می کنم .

تکنيک هاي برتر انيميشن
Mike Walling ( DVD 7 )

تکنیک های برتر انیمیشن ( آموزش کامل انیمیت از طریق Video Reference توسط مایک والینگ ( Mile Walling ) انیماتور و دستیار تولید بزرگ کمپانی DreamWorks )

در این مجموعه آموزشی شما نحوه انیمیت کردن هر صحنه ای که دوست دارید را توسط شیوه نوین و جدید Video Reference که امروزه در تمام کمپانی های بزرگ آمریکا از جمله DreamWorks ٬ Blue-Sky ٬ Walt Disney ٬ Pixar ٬ Sony ImageWorks و بسیاری دیگر از کمپانی ها مرسوم شده است را از ابتدا تا انتها فرا خواهید گرفت .


تکنيک هاي برتر انيميشن
Jamaal Bradley ( DVD 8 )

تکنیک های برتر انیمیشن ( آموزش کامل انیمیت از طریق Video Reference توسط جمال بردلی ( Jamaal Bradley ) انیماتور و سرپرست بزرگ کمپانی DreamWorks )

در این مجموعه آموزشی از انیماتور بزرگ کمپانی DreamWorks شما تمام اصول انیمیت را از ابتدایی ترین مراحل یعنی برنامه ریزی برای حرکت تا خروجی نهایی فرا خواهید گرفت . شما می توانید تمام این اصول را به صورت گام به گام در یک مجموعه 3 قسمتی توسط Supervisor انیماتورهای کمپانی دریم ورکز ( DreamWorks ) یعنی جمال بردلی بیاموزید . او شما را با تمام راه ها و روش ها از مرحله برنامه ریزی تا حرکت ٬ پایان دیالوگ ها و خروجی نهایی آشنا می کند . تمام این 3 بخش درون این مجموعه گنجانده شده است .


تکنيک هاي برتر انيميشن
Ken Fountain ( DVD 9 )

تکنیک های برتر انیمیشن ( آموزش کامل انیمیت از طریق Video Reference توسط کن فونتین (Ken Fountain) انیماتور بزرگ کمپانی DreamWorks )

در این مجموعه آموزشی Ken Fountain سعی کرده است که هنر خود را در انیمیشن از طریق یک مجموعه 4 قسمتی به تمام دانشجویان و علاقه مندان رشته انیمیشن از طریق Video Reference انتقال دهد . او این مجموعه را بر اساس تجربیات 20 ساله خود در زمینه تئاتر و بازیگری ساخته است یعنی شما در این مجموعه یاد می گیرید که چگونه می توان از طریق یک Video Reference خوب به یک انیمیشن جذاب و قابل باور دست یافت .


تکنيک هاي برتر انيميشن
Chris Krishbaum ( DVD 10 )

تکنیک های برتر انیمیشن ( آموزش Bouncing Ball و آموزش تکنیک های برتر در راه رفتن یک کاراکتر توسط کریس کریسبام(Chris Krishbaum) انیماتور بزرگ کمپانی DreamWorks )

این اولین سری از آموزشهای کریس می باشد که برای این منظور از نرم افزار مایا استفاده کرده است . کریس در این آموزشها به معرفی اصول اولیه از ویژگی های انیمیشن های بلند سینمایی می پردازد . او از یک Bouncing Ball یا توپ پرشی شروع می کند و سپس نحوه استفاده از ریگ یک کاراکتر را به شما توضیح می دهد ٬ سپس به صورت گذری قسمت های مختلف مایا را برای شما شرح می دهد تا با گزینه های این برنامه آشنا شوید او منوها و Interface برنامه را پوشش می دهد و به شما کمک می کند که چگونه محیط برنامه را برای بهتر کار کردن بر روی کاراکتر انیمیشن آماده کنید و عادات خوب را در خود پرورش دهید . او به بحث در مورد اصول اولیه بازیگری و احساسات می پردازد و نشان می دهد که چگونه می توانیم یک چرخه راه رفتن را در مایا پیاده سازی کنیم یعنی از Blocking شروع می کند تا مرحله نرم کردن راه رفتن کاراکتر تا مرحله اضافه کردن احساس و اموشن و ...

تکنيک هاي برتر انيميشن
Keith Lango ( DVD 11 )

تکنیک های برتر انیمیشن ( آموزش کامل تمام تکنیک های انیمیشن توسط کیت لنگو (Keith Lango) انیماتور بزرگ کمپانی Walt Disney )

در این مجموعه بی نظیر از انیماتور والت دیزنی ( Walt Disney ) یعنی Keith Lango شما تمام اصول مربوط به انیمیشن را از ابتدایی ترین مراحل تا خروجی نهایی و ... در طی 44 بخش آموزشی می آموزید . این مراحل از پوزهای اصلی حرکت شروع می شود تا اصول اصلی انیمیشن شامل زمان بندی و فاصله گذاری ( Timing & Spacing ) و اصول اصلی حرکت و برنامه ریزی برای حرکت و Concept اولیه تا Blocking ٬ Splining ٬ Lipsync و ... و گرفتن Preview خاتمه می یابد . اگر می خواهید انیمیت کردن را به صورت حرفه ای بیاموزید این مجموعه 44 بخشی به کمک شما می آید .


تکنيک هاي برتر انيميشن
Animation Mentor Webinars ( DVD 12 )

درباره Animation Mentor‌ ( مدرسه آنلاین انیمیشن در آمریکا )

Animation mentor چه زمانی تاسیس شد ؟ پس زمینه ای از بنیانگذاران Animation Mentor

AnimationMentor.com در سال 2005 توسط سه تن از بهترین انیماتورهای بزرگ صنعتی یعنی Bobby Beck ( مدیر عامل / بنیانگذار ) Shawn Kelly ( بنیانگذار ) و Carlos Beana ( بنیانگذار ) که تجربه کار حرفه ای در استودیوهای بزرگ را داشتند ٬ تاسیس شد . Bobby Beck به عنوان مدیر عامل روز به روز باعث گسترش و توسعه برنامه های آموزشی و فرهنگ انیمیشن در AnimationMentor.com شد . قبل از اینکه بابی بک ( Bobby Beck ) ٬ Animation Mentor را راه اندازی کند ٬ به عنوان انیماتور کاراکتر ( Character Animator ) برای کمپانی های پیکسار ( Pixar ) ٬ Tippet Studio و والت دیزنی ( Walt Disney ) کار کرده است . بابی به عنوان یک character animator‌ در فیلم در جستجوی نمو ( Finding Nemo ) کار کرده است . Shawn Kelly علاوه بر نقش خود به عنوان مدیر مدرسه Animation Mentor ٬ به عنوان انیماتور ارشد در استودیو Industrial Light & Magic ( ILM ) و به عنوان انیماتور در فیلم انیمیشن تبدیل شدگان ( Transformers ) کار کرده است . کارلوس بینا ( Carlos Beana ) علاوه بر نقشش در شکل دادن به مسیر مدرسه ٬ به عنوان یک انیماتور full-time‌ در کمپانی بزرگ Pixar و بر روی پروژه اتومبیل ها ( Cars ) کار کرده است .

تکنیک های برتر انیمیشن ( مجموعه کامل آموزش انیمیشن از مدرسه animation mentor آمریکا از سال 2008 تا 2010 )

اکنون در این مجموعه ما برای شما مجموعه کامل فیلم آموزش انیمشن Animation Mentor را تهیه کرده ایم . همانطور که در توضیحات بالا مشخص است این مجموعه شامل یک سری فیلم آموزشی درباره تبدیل شدن به انیماتور خوب و حرفه ای می باشد که توسط این مدرسه آنلاین منتشر شده است . مجموعه ای که در اختیار شما قرار دارد مجموعه فیلم های آموزشی این مدرسه از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ می باشد.

اين مجموعه براي چه کساني در نظر گرفته شده است ؟

کساني که داراي علاقه به اينکه چگونه انيميشن کار مي کند ؟
مبتدياني که نياز دارند بدانند انيميشن در کار واقعي چگونه است و اين مجموعه به آنها کمک مي کند که بتوانند بر روي نيازهاي خود تمرکز بيشتري کنند .
دانشجويان رشته انيميشن که به راهنمايي هاي بيشتري نياز دارند .
بازيگران و يا بازي سازاني که مي خواهند به تکنيک هاي برتر در انيميشن هاي صنعتي برسند و يا مي خواهند کيفيت کار خود را بهبود ببخشند .
دستياران انيماتور که احساس مي کنند مي توانند براي قرار گرفتن در جريان کار بهتر تلاش مي کنند .
انيماتورهاي CG که احساس مي کنند نياز بهتر ، سريعتر و خلاقانه تر براي حضور در اين صنعت شگفت انگيز دارند .
انيماتورهاي خلاقي که احساس مي کنند کار روي شخصيت يا کاراکتر را نمي دانند .
انيماتورهاي 2D که مي خواهند وارد 3D بشوند ولي احساس مي کنند که اين مبحث بيش از حد براي آنها تکنيکي و فني است .
انيماتورهايي که احساس مي کنند ديگر به آنها الهام نمي شود و فکر مي کنند که کار آنها نياز بيشتري به تمرين دارد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه ارزشمند به وب سایت اینترنتی www.matikansoft.ir مراجعه فرمایید.

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- كامپيوتر- شبكه- موبايل- فيلم- اتوكد- GIS- catia- استخدام- دلفي- آموزش- كتاب- php- CISCO- فاركس- برنامه نويسي- Oracle- MCSE- آموزش كامپيوتر- ccna- معماري- فتوشاپ- icdl- 3d max

تازه‌هاي كامپيوتر - آموزش (صفحه 1 از 20)
‪۹۶/۰۶/۲۳ انجمن لینوکس ،سیسکو ،ویپ و شبکه آبانگان
اگر به تازگی با لینوکس آشنا شده اید و نمی دانید از کجا شروع کنید؟ اگر در نصب برنامه ها ...
تماس گرفته شود
Abanegan ICT Co. ، تلفن : 88055794

‪۹۶/۰۵/۳۱ مهرساز خود باشید
مهرسازی بسیار ساده است برای ساخت یک مهر به دستگاه مهرساز و لوازم مهرسازی نیاز داریم که شامل ژلاتین خام ,کاغذ ...
60000
مهرساز چاپ خانگی ، تلفن : 09124526223

‪۹۶/۰۴/۲۰ تدریس و آموزش اوتوکد Autocad
تدریس کامل و حرفه ای اوتوکد در محیط 2 بعدی و سه بعدی به همراه آموزش نقشه کشی ...
www.dfm.ir
محمد رضا دارابی جاه ، تلفن : 09123164312

‪۹۵/۰۹/۱۶ آموزشگا ه برنامه نویسی رادنت با مجوز
آموزشگا ه برنامه نویسی رادنت با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در هر ...
پیام لیانی ، تلفن :

‪۹۵/۰۸/۲۰ استخدام استاد
استخدام استاد شرکت راهکار هوشمند ایرانیان برای فعالیت های علمی وآموزشی، برگزاری سمینار و کنفرانس ازتعدادی از اساتید با تجربه در ...
شرکت هوشمند ایرانیان ، تلفن : 44276350

‪۹۵/۰۸/۲۰ آموزش برنامه نویسی
آموزش برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی برنامه نویسی وب،آموزش برنامه نویسی ویندوز، آموزش برنامه نویسی سی شارپ، آموزش برنامه نویسی فریم ...
شرکت هوشمند ایرانیان ، تلفن : 44276350

‪۹۵/۰۸/۲۰ کتاب های اموزشی
کتاب های اموزشی کتابخانه آنلاین سامانه دسترسی به محتوای علمی و پژوهشی بسمه تعالی شرکت نرم افزاری راهکار هوشمند ایرانیان اولین ...
شرکت هوشمند ایرانیان ، تلفن : 44276350

‪۹۵/۰۸/۲۰ ارائه مدارک بین المللی به همراه آموزش حرفه ای
ارائه مدارک بین المللی به همراه آموزش حرفه ای جهت جذب در بازار کار در دو رشته برنامه نوسی و ...
شرکت هوشمند ایرانیان ، تلفن : 44276350

‪۹۵/۰۸/۲۰ دوره های آموزشی و یادگیری برنامه نویسی
دوره های آموزشی و یادگیری برنامه نویسی جهت جذب در بازار سامانه آموزشی شرکت راهکار هوشمند ایرانیان در نظردارد با ...
شرکت هوشمند ایرانیان ، تلفن : 44276350

‪۹۵/۰۶/۲۴ طراحی سایت
طراحی حرفه ای سایت طراحی ویژه و اختصاصی سایت با تخفیف ويژه خدمات seoو صفحه اول گوگل بازار یابی اینترنتی قیمت های مناسب ...
ابراهیم حسین بر ، تلفن :

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16