پکيج جامع آموزش اخذ مدرک CEH 6.0 (2009) | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - خدمات شبكه

پکيج جامع آموزش اخذ مدرک CEH 6.0 (2009)

پکيج جامع آموزش اخذ مدرک CEH 6.0 (2009) محصول کمپاني Career Academy به همراه سورس هاي EC-Council
يکي از تئوري هاي امنيتي ، استفاده از متخصصان هک براي برقراري امنيت است . موسسه EC – Council با اين ديدگاه ، مدرکي را تحت عنوان CEH ) Certified Ethical Hacker ) تدوين نموده است ، که هدف آن تربيت هکر هاي قانونمند و يا اخلاقي است .
ارائه شده بر روي 10 حلقه DVD 6 حلقه DVD محصول Career Academy و 4 حلقه DVD محصول EC-Council
متخصصاني که هکري تمام عيار هستند اما از دانش خود براي بستن راه هاي نفوذ استفاده مي کنند و نه نفوذ در شبکه ، سيستم عامل ، وب سايت ، کامپيوترهاي شخصي و يا برنامه هاي کاربردي .
شرکت فرين مفتخر است که اين پکيج جامع آموزش آخرين ورژن مدرک CEH يعني ورژن 6 آن را به شما معرفي کند :
با خريد اين پکيج آموزش CEH دو محصول زير را در يک مجموعه در اختيار خواهيد داشت :
پکيج آموزش CEH 6.0 محصول موسسه آموزشي Career Academy به صورت مالتي مديا ارائه شده بر روي 6 حلقه DVD به مدت زمان بالغ بر 45 ساعت (CEH v6 Boot Camp )
مجموعه آموزش CEH 6.0 محصول موسسه EC-Council ، اين مجموعه حاوي ويديو ، EBooks و مجموعه اي بي نظير از نرم افزار هاي هک و کرک و ضد هک و کرک مي باشد
در ادامه با گوشه اي از سرفصل هاي اين مجموعه آموزش ها آشنا مي شويم :
در ابتدا بخشي از سرفصل هاي درسي آموزش CEH 6 Boot Camp موسسه Career Academy به شما عزيزان معرفي مي کنيم :
فصل اول آموزش CEH – آموزش تست نفوذ و يا Penetration Testing شامل 60 درس با محتواي زير :
از مهم ترين موارد مطروحه در مدرک CEH ، تست نفوذ است يعني شما با راههاي اوليه هک آشنا شويد و سعي کنيد که در شبکه و يا برنامه ها و کامپيوترهاي سازمان خود نفوذ کنيد ، که اين موضوع و روش هاي آن را در اين فصل در قالب 60 درس آموزش داده مي شود .
فصل دوم آموزش CEH – Ethical Hacking چيست و چگونه انجام مي شود شامل 39 درس با محتواي زير :
همان طور که مي دانيد اساسا مدرک CEH بدين منظور ارائه مي گردد تا افرادي متخصص براي مقابله با حملات هکري تربيت شوند و يکي از تئوري هاي امنيتي مي گويد : اگر با ديد هکرها به شبکه و زير ساخت IT سازمان ها نگاه کنيد مي توانيد براحتي از هک شدن شدن آن ها جلوگيري کنيد .
بنابراين در اين فصل با مقدمات و پايه هاي CEH آشنا شده و بسياري مسايل جذاب در اين رابطه خواهيد آموخت ، از مسايل ديگر در اين رابطه را طي 39 درس خواهيد آموخت .
فصل سوم آموزش CEH – آموزش Footprinting و بدست آوردن اطلاعات در شبکه شامل 50 درس با محتواي زير :
آشنايي با ليست برداري از محل ها و بخش هايي از سيستم IT که ممکن حمله به آن ها صورت گيرد و ليست نمودن آن ها .
درنهايت اين فصل با 50 درس خود مي تواند اين موارد و بسياري از موضوعاتي را که ذکر آن ها از حوصله خواننده گرامي خارج است را به خوبي به شما بياموزاند .
فصل چهارم آموزش CEH – آموزش هک از طريق گوگل شامل 32 درس با محتواي زير :
گوگل به قدري قدرتمند است که مي توان به جرات گفت هر چيزي که بر روي اينترنت وجود دارد را فهرست کرده و محتواي آن را نيز در ديتابيس بينظير خود ثبت مي کند ، شيوه هاي جستجو در گوگل به قدري متنوع و کامل است که گاهي مي توان از آن براي کسب اطلاعات خيلي خاص از سازمان ها و افراد استفاده کرد .
در اين درس شيوه هاي هک با استفاده از موتور جستجوي گوگل را در قالب 32 درس شاهيد خواهيد بود و پس از پايان آن توانمندي هک از طريق گوگل و يا غير فعال کردن هک گوگلي را خواهيد داشت .
فصل پنجم آموزش CEH – آموزش اسکن نمودن و يا بررسي همه جانبه انواع پروتکل هاي ارتباطي ، سرور ها و پورت ها و چگونگي هک از طريق اين موارد شامل 64 درس با محتواي :
پورت هاي سرورها و پروتکل هاي ارتباطي در شبکه بسيار حياتي و مهم مي باشند و پيکربندي نادرست آن ها مي تواند درهاي بسياري را بر روي نفوذ گران باز کند . همچنين نفوذگران براي هک سيستم ها و سرورها نياز دارند که از فايروال ها بگذرند .
64 درس اين فصل آموزش CEH به آموزش تئوري و نرم افزارهاي هک در اين زمينه ها مي پردازد .
فصل ششم آموزش CEH – آموزش در رابطه با نرم افزار هاي به دست آوردن اطلاعات و هک شامل 35 درس با محتواي زير :
خلاصه اي بر پروسه هک ، چيستي Enumeration و تکنيک هاي آن ، UNIX Enumeration ، SNMP Enumeration ، LDAP Enumeration ، SMTP Enumeration و نرم افزار هاي هک Active Directory و ديگر موارد اين چنيني که مي توانيد در 35 درس کاملا بر آن ها مسلط شويد .
فصل هفتم آموزش CEH - آموزش هک کردن کامپيوترها شامل 67 درس با محتواي زير :
آشنايي با روش هاي مختلف Hash و رمزنگاري داده ها و روش هاي نفوذ در هر کدام از آن ها ، آشنايي با چرايي استفاده از پسورد و انواع آن ، و چگونگي شکستن هر گونه پسورد ، آموزش روش هاي Authentication و شيوه هاي برخورد با هر کدام از اين روش ها .
آشنايي با فايل سيستم هاي مختلف ، استفاده از نرم افزار هاي Keylogger ( که تمام کليد هاي فشرده شده از صفحه کليد را فهرست مي کنند ) و آشنايي با نرم افزار هاي ضد Keylogger ، چگونگي پاک سازي رد پاها در سيستم هک شده ، باز کردن پورت USB قفل شده و ده ها مطلب ديگر اين چنيني .
در نهايت اگر به دنبال هک يک کامپيوتر هستيد اين فصل با 67 درس کاملا شما را بر تکنيک هاي اين کار توانمند مي سازد .
فصل هشتم آموزش CEH – آشنايي با تروجان ها و Backdoor ، چگونگي اجتناب از آن ها ، و چگونگي ساخت آن ها شامل 34 درس با محتواي زير :
آشنايي با تاريخچه پيدايش تروجان ها در کامپيوترها ، آشنايي با تاريخچه رواج استفاده از Backdoor در نفوذ به کامپيوترها ، آشنايي مختصر با ساخت ترو – جان ها و بسياري مطالب ديگر در اين رابطه که در قالب 34 درس به شما عزيزان ارائه مي گردد .
فصل نهم آموزش CEH – آشنايي با ويروس ها و کرم ها ، تاريخچه پيدايش آن ها ، خطرات امنيتي کرم ها و ويروس هاي کامپيوتري و در نهايت آموزش ساخت Worm ها و Virus هاي کامپيوتري شامل 45 درس با محتواي زير :
آشنايي با تاريخچه و علل پيدايش ويروس ها و Worm هاي کامپيوتري ، آشنايي با تهديدات امنيتي اي که ويروس ها و Worm ها در طول تاريخ کامپيوتر باعث شده اند ، آموزش چگونگي شناسايي ويروسي شدن کامپيوتر ، آموزش چگونگي ساخت ويروس ها توسط نرم افزارها و آشنايي با چند ويروس مشهور و بسياري مطالب ديگر که در طي 45 درس ذکر گشته و تسلط شما را بر مديريت و حتي ساخت ويروس ها و کدها موجب خواهد شد .
فصل دهم آموزش CEH – آموزش مباني و اصول Packet Sniffing ، آموزش چگونگي Sniffing ، آموزش کار با نرم افزار هاي Sniff لينوکسي و ويندوزي شامل 40 درس با محتواي زير :
آشنايي با چيستي Packet Sniffing ، آموزش مواردي که مي توان Sniffing را انجام داد ، آموزش انواع Sniffing ، آموزش Address Resolution Protocol (ARP) ، آموزش نرم افزارهاي اسکن شبکه و ده ها آموزش ديگر اين چنيني .
اين بخش از آموزش CEH در قالب 40 درس ارائه گرديده است .
فصل يازدهم آموزش CEH – آموزش هک از طريق مهندسي اجتمايي ( Social Engineering ) شامل 43 درس با محتواي زير :
همان طور که مي دانيد اين گونه نفوذ ها از طريق گول زدن و يا کسب اطلاعات درون سازماني با روش هاي روانشناسانه بر روي افراد آن سازمان صورت مي گيرد .
آشنايي با Social Engineering ، آشنايي با نقاط ضعف انسان ، آموزش استفاده از کارگران ساده سازمان ها براي نفوذ و راههاي مقابله با اين نوع نفوذ ، آموزش انواع حملات مهندسي اجتمايي ، ايجاد حس رقابت در افراد براي نفوذ در شبکه ها ، استفاده از ديسک هاي بازي و فيلم براي هک ، آموزش مهندسي اجتمايي بر مبناي کامپيوتر ، آموزش گول زدن افراد از طريق تلفن ، آشنايي با برخي از نرم افزارهايي که با Social Engineering Attack ها مقابله مي کنند .
اين مباحث در قالب 43 درس ارائه شده است
فصل دوازدهم آموزش CEH – آموزش روش هاي کلاهبرداري Phishing و روش هاي مقابله با آن شامل 18 درس با محتواي زير :
آشنايي با مقدمات ، آشنايي با برخي از دلايل کلاهبرداري موفق ، آموزش روش هاي Phishing ، آموزش پروسه Phishing ، آشنايي با انواع حملات Phishing ، آشنايي با حملات کلاهبرداري اي که از طريق گول زدن افراد صورت مي گيرد ، آموزش Cross-Site Scripting Attacks ، آموزش حملات مخفي و آموزش ده ها روش برخورد و جلوگيري از کلاهبرداري ها
اين بخش در قالب 18 درس ارائه مي شود .
فصل سيزدهم آموزش CEH – آموزش هک کردن ايميل شامل 17 درس با محتواي زير :
آـشنايي با مقدمات اين کار ، آموزش دزديدن کوکي ها ، آموزش دزديدن حساب کاربردي ايميل ديگران با حملات مهندسي اجتمايي ، آموزش هک ايميل از طريق ارسال ايميل هاي دروغ ، آموزش آسيب پذيري هاي سيستم هاي Email ، آموزش ابزارهاي هک ايميل ، آموزش ايمن سازي Email Account ها ، آموزش استفاده از پسوردهاي قوي براي جلوگيري از هک ، آموزش استفاده از آدرس ايميل Alternate ، عدم استفاده از گزينه هاي Keep Me Signed In و يا Remember Me
اين مبحث در قالب 17 درس ارائه مي گردد .
فصل چهاردهم آموزش CEH – آموزش حمله به شکل قابل انکار و يا همان Denial Of Services شامل 33 درس با محتواي زير :
آشنايي با لغات و اصطلاحات ، آموزش اهداف Denial Of Service و يا همان DoS ، آموزش حمله هکري Overflow Attack ، آموزش حمله هکري Smurf Attack ، آموزش انواع حملات DoS ، آموزش حمله هکري Teardrop ، آموزش حمله هکري SYN ، آموزش نحوه استفاده از نرم افزارهايي که حملات هکري DoS ( Denial Of Services ) ، آموزش در رابطه با روبوت هاي امنيت شبکه و انواع آن ها ، آموزش انواع حملات DDoS و چندين مطلب کاربردي ديگر
مطالب اين بخش آموزش CEH در قالب 32 درس ارائه مي گردد .
فصل پانزدهم آموزش CEH – آموزش دزدي Session هاي وب سايت و يا همان Session Hijacking شامل 26 درس با محتواي زير :
Session Hijacking چيست ؟ ، آموزش مفاهيم Session Hijacking ، آموزش تفاوت ميان ايجاد Session ها دروغين و دزديدن Session ها ، آموزش مراحل و انواع دزدي Session ، آموزش Network level Hijacking ، آموزش در رابطه با 3 Way Handshake ، آموزش TCP / IP Hijacking ، آموزش در رابطه با RST Hijacking ، آموزش UDP Hijacking ، آموزش Application Level Hijacking ، آموزش کار با نرم افزار هاي Hijacking Session ها و ده ها مطلب کاربردي ديگر .
مطالب اين بخش در قالب 26 درس ارائه مي گردد .
فصل شانزدهم آموزش CEH – آموزش هک کردن وب سرور ها شامل 23 درس با محتواي زير :
آشنايي با چرايي حمله و خرابکاري در Web Server ، آموزش در رابطه با Web Server Defacement ، آموزش حمله به IIS ، آشنايي با برخي از Component ها IIS ، آموزش ضربه زدن به هسته Web Server ، آموزش تست کردن Web Application ها از سمت کاربر ، آموزش Patch Management ، آموزش تست Web Application ها ، آموزش استفاده از Hot Fix ها ، مديريت Patch چيست ؟ ، آموزش استفاده از نرم افزارهاي يافتن آسيب ها پذيري ها ، آموزش افزايش امنيت وب سرور
اين بخش در 23 درس ارائه شده است .
فصل هفدهم آموزش CEH – آموزش چگونگي شناخت و حمله از طريق آسيب پذيري هاي Web Application ها شامل 33 درس با محتواي زير :
آشنايي با آسيب پذيري هاي امنيتي Web Application ها ، آموزش نصب Web Application ها ، آموزش چگونگي هک کردن Web Application ها ، آموزش ساختار هک يک برنامه کاربردي تحت وب ، آشنايي با تهديدات پيش روي Web Application ها ، آموزش Cross Site Scripting ، آموزش جامع SQL Injection ، آشنايي با روند Command Injection ، آشنايي مقابله با SQL Injection ، آموزش مسموم سازي Session ها و کوکي هاي وب سايت ها ، آموزش مقابله با مسموم سازي Session ها و Cookie ها ، آموزش مرور تمام صفحات يک وب سايت چه آن هايي که مجوز ديدنشان را داريم و چه آن ها که مجوز ديدنشان را نداريم ، آموزش روش هاي مقابله با مرور اجباري ، آموزش جلوگيري از نفوذ به وب سايت از طريق رمزنگاري داده ها ، آموزش چگونگي يافتن اطلاعات کوکي کاربران وب سايت ، دزدين هويت کاربران ديگر ، آشنايي با روش هاي مقابله با دزدي هويت
و ده ها مطلب ديگر در رابطه با هک و ضد هک وب سايت ها و Web Application ها
اين بخش از آموزش CEH در قالب 33 درس ارائه شده است .
فصل هجدهم آموزش CEH – آموزش روش هاي بدست آوردن پسوردها به صورت Web Based شامل 40 درس با محتواي زير :
آشنايي با اعتبار سنجي ، آشنايي با مکانيزم هاي اعتبار سنجي ، آموزش HTTP Authentication ، آموزش Digest Authentication ، آموزش Basic Authentication ، آموزش Integrate Windows Authentication و يا همان NTLM ، آموزش Authentication بر اساس Certificate ها ، آموزش Form-Based Authentication ، آموزش در رابطه با RSA Secure ID Token ، آموزش Bio Metrics Authentication ، آموزش در رابطه با اعتبار سنجي بر اساس اثر انگشت ، آموزش روش هاي انتخاب پسوردهاي مناسب ، آموزش تغيير دادن پسوردها در ويندوز XP ، آموزش حذف پسورد در ويندوز XP ، آموزش استفاده از نرم افزارهاي Password Cracker ، آموزش در رابطه با مسايل امنيتي Query String ها ، آموزش در رابطه با مسايل امنيتي کوکي ها ، آموزش در رابطه با نرم افزار هاي امنيتي و چندين و چند مورد آموزش کاربردي و مفيد ديگر .
اين بخش از آموزش مدرک Certified Ethical Hackers به صورت 40 درس ارائه شده است .
فصل نوزدهم آموزش CEH – آموزش حمله SQL Injection شامل 27 درس با محتواي زير:
آموزش چيستي SQL Injection ، آموزش مراحل حمله SQL Injection ، آموزش خطاهاي OLE DB ، آموزش تکنيک هاي SQL Injection ، آموزش تست آسيب پذيري يک وب سايت در مقابل SQL Injection ، آموزش اجراي فرامين سيستم عامل ، آموزش خروجي گرفتن از فرامين SQL ، آموزش به دست آوردن اطلاعات از طريق خطاهاي ODBC ، آموزش خطاهاي ODBC ، آموزش SQL Injection در ديتابيس Oracle ، آموزش SQL Injection در ديتابيس هاي MySQL ، آموزش SQL Injection بر روي ديتابيس هاي SQL Server ، آموزش SQL Injection بي هدف ، آموزش چگونگي جلوگيري از حملات SQL Injection .
اين بخش از آموزش مدرک تخصصي CEH در 27 درس ارائه شده است .
فصل بيستم آموزش CEH – آموزش هک شبکه هاي بيسيم ( Wireless ) شامل 70 درس با محتواي زير :
مقدمه اي بر Wireless Networking ، تاثيرات حملات به شبکه Wireless بر روي Business ، آموزش شناخت انواع شبکه بيسيم ، آشنايي با انواع استانداردهاي شبکه هاي بيسيم ، آشنايي با عملکرد آنتن ها در شبکه هاي بيسيم ، آشنايي با Wireless Access Point ، آموزش SSID ، آموزش تنظيم WLAN ها ، آموزش روش هاي اعتبار سنجي در شبکه هاي بيسيم ، آموزش در رابطه با WEP ، آموزش حمله به شبکه Wireless ، آموزش حمله به WEP ، آموزش نفوذ در يک WPA Encrypted Network ، آموزش حمله Evil Twin ، آموزش آموزش نرم افزارهاي SCAN شبکه بيسيم ، و آموزش ده ها روش ديگر براي حمله و دفاع از شبکه Wireless .
اين بخش از آموزش مدرک Certified Ethical Hacker در قالب 70 درس ارائه مي گردد .
فصل بيست و يکم آموزش CEH – آموزش امنيت فيزيکي يا Physical Security شامل 56 درس با محتواي زير :
در اين بخش در ابتدا مدرس شما را با تعريف امنيت فيزيکي و لزوم آن آشنا کرده و سپس به تدريس خطراتي که در صورت نبود امنيت فيزيکي پيش خواهد آمد اشاره مي کند و در نهايت طي چند درس به طور مفصل به آموزش روش هاي برقراري امنيت فيزيکي مي پردازد .
اين بخش از 56 درس تشکيل شده است .
فصل بيست و دوم آموزش CEH – آموزش هک سيستم هاي لينوکسي شامل 32 درس با محتواي زير :
آموزش فرامين کار با فايل ها و دايرکتوري ها در Linux ، آموزش فرامين شبکه سازي و کار با شبکه در Linux ، آموزش نصب و پيکربندي ، آشنايي با هسته و يا Kernel سيستم عامل لينوکس ، آموزش چگونگي نصب يک Kernel Patch در سيستم عامل لينوکس ، آموزش چگونگي کامپايل برنامه ها در لينوکس ، آموزش شناخت آسيب پذيري هاي لينوکس ، آموزش استفاده از نرم افزار هاي اسکن پورت در Linux ، آموزش نرم افزارهاي شکستن پسوردها در لينوکس ، آشنايي با Rootkit هاي مناسب براي هک کردن سيستم عامل Linux و مطالب مفيد و ارزنده ديگر که پس از فراگيري آن ها قادر به حمله و دفاع از کانپيوترهاي لينوکسي هستيد .
اين بخش شامل 32 درس است .
فصل بيست و سوم آموزش CEH – آموزش گريز از فايروال ها ، سيستم هاي تشخيص نفوذ يا همان IDS ها و ظرف عسل ( HoneyPot که طعمه اي براي هکرهاست ) شامل 58 درس با محتواي زير :
آشنايي با لغات و اصطلاحات اين بخش ، آموزش در رابطه با سيستم هاي تشخيص نفوذ ، آموزش انواع سيستم هاي تشخيص نفوذ ، آموزش چگونگي انجام System Integrity Verify ( SIV ) ، آشنايي با وب سايت Tripwire ، آموزش در رابطه با Cisco Security Agent (CSA) ، آناليز امضا ، آموزش نشانه هاي وقوع حمله ، آموزش در رابطه با Snort ، آموزش در رابطه با انواع نرم افزارهاي کشف حمله ، چندين درس در رابطه با Snort ، آشنايي با فايروال ها ، انواع فايروال ها ، وظيفه آن ها ، توانايي ها و محدوديت هاي نرم افزارهاي Firewall و بسياري مطالب ديگر .
بخش بيست و سوم آموزش CEH در 58 درس ارائه شده است .
فصل بيست و چهارم آموزش CEH – آموزش در رابطه با روش هاي ايجاد و مقابله با سررريزي محتواي بافر و يا همان Buffer Overflow شامل 31 درس با محتواي زير :
آشنايي با نحوه استفاده برنامه ها از بافر ، آشنايي با حملات Buffer Overflow ، دانش لازم براي ، آشنايي با انواع حملات Buffer Flow مانند Stack Based Overflow و Heap Based Overflow ، چگونگي کشف رخ دادن Overflow در يک برنامه ، آموزش ايجاد يک برنامه براي حمله Buffer Overflow ، آموزش در رابطه با NOPS ، آموزش روش هاي مقابله با حملات Buffer Overflow و ده ها درس ديگر . اين بخش از آموزش مدرک Certified Ethical Hacker در 31 درس ارائه شده است .
فصل بيست و پنجم آموزش CEH – آموزش رمزنگاري و يا همان Cryptography شامل 38 درس با محتواي زير :
آشنايي با دلايل اهميت به رمز در آوردن داده ها ، آشنايي با Encryption و Decryption ، آموزش اگوريتم هاي Cryptography ، آموزش آموزش در رابطه با RSA (Rivest Shamir Adleman) ، آموزش چگونگي حملات RSA ، آموزش Encrypt نمودن داده ها ، آشنايي با Data Encryption Standard ، مروري بر DES Overview ، آموزش در رابطه با RC2 , RC5 ، آشنايي با روش هاي Hashing يک طرفه ، آموزش استفاده از MD5 ، آموزش استفاده از SHA (Secure Hash Alghoritm) ، SSL ، SSH ، آموزش Encryption داده هاي ديسک و چنيدين آموزش کاربردي ديگر . اين بخش از آموزش CEH در قالب 38 درس ارائه شده است .
در ادامه بخشي از سرفصل هاي درسي آموزش CEH v 6 EC-Council به شما عزيزان معرفي مي کنيم :
آموزش جامع هکر شدن ، براي مقابله با هکرها CEH v 6.0 2009
عمده حملات هکري بر روي شبکه و وب سايت سازمان ها بسيار تاثير گذار بوده و بي نقص اجرا مي گردند اين موضوع به خصوص در مورد زير ساخت هاي IT موسسات و سازمان هاي کوچک و متوسط شايع است . همه ما با خطرات و تهديد هايي که نفوذ در کامپيوتر ها يک شبکه به همراه دارد آشنا هستيم و هميشه سعي در دفع آن ها داريم . ارائه شده در قالب 4 حلقه DVD
از راههاي حيرت برانگيز مقابله با هکر ها اين است که شما نيز هکر شويد و از همان زاويه اي که يک نفوذگر ماهر به سيستم IT سازمان ها مي نگرند ، نگاه کنيد . اين سبک از برقراري امنيت دستمايه ايجاد يک مدرک امنيتي شده که موسسه EC-Council آن را مديريت مي کند . به بيان ديگر مدرک CEH بر روي تکنيکها و تکنولوژيهاي هک از ديدگاه دفاعي تکيه مي نمايد.
جذابيت اين مدرک بسيار زياد است چرا که شما را به دنياي زير زميني هکر ها راهنمايي مي کند و ابزارهاي لازم براي اين کار را نيز در اختيار شما قرار مي دهد .
برخي از مواردي که در اين مجموعه آموزش آن ها را فرا مي گيريد به شرح زير است :
در ابتدا ذکر اين نکته ضروري است که تمامي نرم افزارها و سورس کد هايي که در ويديو هاي اين مجموعه مورد استفاده قرار مي گيرند بر روي DVD هاي اين مجموعه ارائه شده اند .
آشنايي با سيستم پايه امنيت کنوني
تسلط بر چگونگي دفاع و شروع حمله به شبکه
تشخيص نفوذ به شبکه
ايجاد سياست هاي کاري
آموزش در رابطه با حملات مهندسي اجتمايي
آموزش حمله هاي DDoS
آموزش ساخت ويروس
آموزش پر کردن بافرها توسط ويروس ها
آموزش دزديدن پکت هاي داده پورت USB
آموزش ShutDown کردن سيستم ها
آشنايي با Shell
آموزش ديدن ليست پراسس هاي ( Process ) در حال اجرا با برنامه هايي که در CD / DVD هاي اين مجموعه موجودند
آشنايي با قوانين هک
آموزش نفوذ در فايل هاي اجرايي
آموزش کسب اطلاعات يک سايت از طريق گوگل
آموزش تغيير دادن پسورد ويندوز
آموزش رمز کردن يک درايو
آموزش لاگ نمودن کليد هاي زده شده
آموزش استفاده از Trojan ها براي يافتن Backdoor ها
آموزش شناخت و مقابله با کلاهبرداري
آموزش چگونگي هک شدن اکانت هاي ايميل و مقابله با آن
آموزش نفوذ به Session هاي يک وب سايت
آموزش چگونگي هک کردن انواع وب سرورها
آموزش کرک نمودن پسوردهاي تحت وب
آموزش جامع SQL Injection و راههاي مقابله با آن
آموزش روش هاي هک و ضد هک شبکه هاي بي سيم
آموزش نحوه برقراري امنيت فيزيکي در سازمان
آموزش روش هاي هک در سيستم عامل لينوکس
آموزش رمزنگاري و يا همان Cryptography
آموزش تست نفوذ به سيستم ها و آشنايي با مواردي که بايد مورد توجه قرار گيرند
آموزش نفوذ و يا هک مخفيانه
آموزش تکنيک هاي پيشرفته ويروس نويسي
آموزش کوتاه زبان اسمبلي
آموزش نوشتن برنامه هايي به زبان C و Assembly براي استفاده از فرصت هاي هک ( سورس کد ها به همراه مجموعه ارائه گرديده اند )
آموزش مهندسي معکوس ( به همراه ابزارهايي براي بازگرداندن فايل هاي EXE به Source Code )
آموزش روش هاي هک در سيستم عامل MAC OS
آموزش هک نمودن روترها ، Switch ها ، کابل ها و مودم ها و فايروال ها
آموزش هک کردن موبايل ها و PDA ها
آموزش هک نمودن از طريق Bluetooth
آموزش هک کردن سيستم هاي VoIP
آموزش RFID Hacking
آموزش فرستادن ايميل هاي SPAM
آموزش راههاي هک کردن درايو هاي USB
آموزش روش هاي هک نمودن سرورهاي ديتابيس
آشنايي با برخي از ايده هاي بسيار ، بسيار خطرناک هک
آموزش روش هاي في - ل - تر سازي محتواي اينترنت
آموزش مخفي کردن آدرس IP و ديگر اطلاعات از ديد وب سرور ها
آموزش ايمن سازي کامپيوتر هاي NoteBook
آشنايي با تکنولوژي هاي Spying و راههاي مقابله با آن در شبکه
آموزش طرح سياست هاي امنيتي
آموزش چگونگي جلوگيري از کپي برداري بدون اجازه از نرم افزارها از طريق لايسنس گذاري و پک نمودن فايل هاي EXE و ديگر راههاي موجود
آموزش روش هاي هک نمودن و استفاده از کد هاي تقلب در بازي هاي آنلاين
آموزش هک کردن RSS و Atom سايت ها
آموزش هک کردن Web Browser ها
آموزش در رابطه با ب رو کس ي سرور ها و تکنولوژي هاي آن ها
آموزش نحوه جلوگيري از گم شدن داده ها
آموزش در رابطه با Hacking Global Positioning System
آموزش راهبري اتفاقات
آموزش حيله ها ( Fraud هاي ) مرتبط با Credit Card
آموزش روش هاي دزدي کلمات عبور
آموزش تکنولوژي هاي فايروال
لازم به ذکر است مدرک CEH مورد تاييد شرکت ها و سازمان هاي زير مي باشد:
Cisco Corporation
Novell
Canon
Hewlett Packard
US Air Force Reserve
US Embassy
Verizon
Pfizer
HDFC Bank
University of Memphis
Microsoft Corporation
Worldcom
Trusecure
US Department of Defense
Fedex
Dunlop
British Telecom
Supreme Court of the Philippines
United Nations
Ministry of Defense, UK
Nortel Networks
MCI
Check Point Software
KPMG
Fleet International
Cingular Wireless
Columbia Daily Tribune
Johnson & Johnson
Marriott Hotel
Tucson Electric Power Company
Singapore Police Force
PriceWaterhouseCoopers
SAP
Coca-Cola Corporation
Quantum Research
US Military
IBM Global Services
UPS
American Express
FBI
Citibank Corporation
Boehringer Ingelheim
Wipro
New York City Dept of IT & Telecom - DoITT
United States Marine Corps
Reserve Bank of India
US Air Force
EDS
Bell Canada
Sony
Kodak
Ontario Provincial Police
Harris Corporation
Xerox
Philips Electronics
US Army
Schering
Accenture
Bank One
SAIC
Fujitsu
Deutsche Bank
Symantec
Sun Microsystems
Google Corporation
McAfee
Dell Corporation
Verizon
Motorola
Singapore Airlines
Infosys
TATA Consultancy
Deloitte
Oracle
به همراه ده ها فايل PDF و پاورپوينت ( معرفي هکر هاي مطرح ، آموزش قوانين هک و ضد هک ، منابع اين آزمون ، آموزش نرم افزارهاي موجود در DVD ها و غيره و غيره و غيره که چاپ هر صفحه آن ها در مجلات IT باعث جلب نظر هزاران خواننده مي شود . )
مشخصات اين پکيج :
زبان آموزش ها انگليسي ساده و روان
داراي آموزش هاي مالتي مديا و دسته بندي شده
ترکيب دو محصول موسسات EC-Council و Career Academy با حفظ اصالت و Original بودن هر يک
ارائه شده بر روي 10 حلقه DVD 6 دي وي دي آموزش Career Academy و 4 دي وي دي آموزش EC-Council به مدت زمان بيش از 45 ساعت !
به همراه صد ها مقاله و EBook در قالب فايل PDF و پاورپوينت ، ده ها Source Code و برنامه هک ، کرک و ضد هک و ضد کرک
شامل ده ها ويديويي نمايشي از هک توسط مدرسان مجموعه

http://www.softpeik.com
ايميل : amozeshe_shabake@yahoo.com
همراه : 09194269794   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 163)
‪۹۶/۰۷/۲۷ رفع مشکل شبکه،قرارداد پشتیبانی شبکه
پشتیبانی کامل برای شرکت هایی که کارشناس شبکه در اختیار ندارند طراحی شده است و مناسب کسانی می باشد که ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۷/۲۷ نصب و راه اندازی سرور،پشتیبانی شبکه
تیم پشتیبانی و مدیریت شبکه که شامل کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف سخت افزار ، نرم افزار ، سیستمهای ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۷/۲۷ نصب و راه اندازی شبکه (کابلی ،وایرلس)
با سپردن نصب و پیکربندی به متخصصان شبکه سازان نسل جدید می توانید در کمتراز یک روز کاری ، ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۷/۲۷ فروش رک ایستاده32یونیت66522369
رک سرور 32 یونیت با عمق 100 سانتیمتر •در ابعادِ 60 * 100 * 160 •منطبق بر استاندارد 19 ...
زیر قیمت بازار
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۷/۲۷ فروش ویژه رک 42 یونیت 0216652236
شبکه سازان ارائه کننده رکهای دیواری و ایستاده مشاوره فنی رایگان جهت انتخاب رک مناسب با پروژه -------------------------------------------------------------------- رک 9 یونیت عمق ...
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 - 66522369-02166513418

‪۹۶/۰۷/۲۷ فروش دستگاه ضبط تصویر dvrبا گارانتی
فروش انواع دستگاه ضیط تصویر DVR 4 کانال ، 8کانال ، 16 کانال به صورت عمده و جزیی با ...
زیر قیمت همه جا
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۷/۲۷ فروش ویژه رک 6 یونیت 66522369
شرکت شبکه سازان نسل جدید برترین و بزرگ ترین شرکت فروش رک در ایران ---نماینده انحصاری برندهای معتبر ( ایرانی ، ...
زیر قیمت همه جا
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۷/۲۰ نصب و فروش دکل و چاه ارت
شرکت اتصال شبکه چند منظوره در جهت رضايتمندي شما مشتريان گرامي خدمات ذيل را ارائه مي نمايد - توليد و ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

‪۹۶/۰۷/۲۰ فروش و نصب دوربينهاي تحت شبکه
شرکت مهندسي اتصال شبکه چند منظوره در زمينه سيستمهاي حفاظتي و دوربينهاي مدار بسته تحت شبکه،آمادگي خود را جهت ارائه ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

‪۹۶/۰۷/۲۰ فروشGPS ،هند هلد و تجهيزات شبکه
1. فروش انواع GPSهاي کوهستاني،دريايي و صنعتي با حساسيت گيرندگي بالا و دقت بالا با گارانتي معتبرتعويض و قيمت تجاري نکته: کليه ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد سافت پیک
آموزش MCSE
سافت پیک
تلفن : 09194269794

آموزش MCITP به صورت 13 حلقه DVD
سافت پیک
تلفن : 09194269794

پکيج آموزش MCSE محصول شرکت CBT Nuggets
سافت پیک
تلفن : 09194269794

پکيج جامع آموزش شبکه
سافت پیک
تلفن : 09194269794

پکيج کامل آموزش CCNP Certification
سافت پیک
تلفن : 09194269794


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16