فیبر نوری فایبر لند | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنری



محل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - خدمات شبكه

فیبر نوری فایبر لند

شرکت مهندسی ره آورد ارتباطات رویان
نماینده فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم
ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
*انواع کابل ها و قطعات
*انواع کابل 2 تا 96 کور
فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون پوشش ضد تولید دود وگازهای سمی استفاده در داخل ساختمان - انعطاف پذیری بالا
فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون ضد تولید گازهای سمی - ضد جونده مقاوم شده توسط الیاف شیشه ای
فیبرنوری 12 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیرخاکی - ضد جونده
فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core
پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود - Patch Cord SC-LC
پچ کورد فیبر نوری SC-LC سینگل مود - Patch Cord SC-LC
پچ کورد فیبر نوری LC-LC سینگل مود - Patch Cord LC-LC

پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود - Patch Cord LC-LC
پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود - Patch Cord SC-SC
پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود - Patch Cord SC-SC
پچ پنل 12 پورت فیبر نوری - Patch Panel Adapter SC
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود - Pigtail Multi mode LC
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود - Pigtail Singel mode LC
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود - Pigtail Multi mode SC
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود - Pigtail Singel mode SC
آداپتور ST داپلکس - Adapter ST
آداپتور LC داپلکس - Adapter LC
آداپتور SC داپلکس - Adapter SC
فیبر نوری 12 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core SM
فیبر نوری 24 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core SM
فیبر نوری 48 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 48 Core SM
فیبر نوری 96 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 96 Core SM
فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core MM
فیبر نوری 24 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core MM
فیبرنوری 96 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیر خاکی - ضد جونده
مفصل فیبر نوری
قلم فیبر نوری
شرکت مهندسي ره آورد ارتباطات رويان
تلفن: 64 05 74 37- 025-09127465396
فکس: 66 17 84 37- 025

آدرس: قم، بلوار منتظري(ساحلي)، بين کوي 16 و 18 جنب هتل الماس پلاک 370 (ساختمان ايران) طبقه سوم
ايميل:ertebatat.royan@gmail.com

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 163)
‪۹۶/۰۷/۰۸ نمایندگی لگراند || 66932635
نمایندگی لگراند || 66932635 به جرات می‌توان گفت لگراند فرانسه تنها شرکتی است که محصولات شبکه لگراند را با چنین ساختار ...
alma shabake ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

‪۹۶/۰۶/۲۷ رفع مشکل شبکه،قرارداد پشتیبانی شبکه
پشتیبانی کامل برای شرکت هایی که کارشناس شبکه در اختیار ندارند طراحی شده است و مناسب کسانی می باشد که ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۶/۲۷ فروش رک ایستاده32یونیت66522369
رک سرور 32 یونیت با عمق 100 سانتیمتر •در ابعادِ 60 * 100 * 160 •منطبق بر استاندارد 19 ...
زیر قیمت بازار
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۶/۲۷ فروش دستگاه ضبط تصویر dvrبا گارانتی
فروش انواع دستگاه ضیط تصویر DVR 4 کانال ، 8کانال ، 16 کانال به صورت عمده و جزیی با ...
زیر قیمت همه جا
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۶/۲۷ فروش ویژه رک 6 یونیت 66522369
شرکت شبکه سازان نسل جدید برترین و بزرگ ترین شرکت فروش رک در ایران ---نماینده انحصاری برندهای معتبر ( ایرانی ، ...
زیر قیمت همه جا
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۶/۱۵ Bsplitter نرم افزار مدیریت پهنای باند
نرم افزار Bsplitter و یا Bandwidth Splitter یک نرم افزار قدرتمند برای مدیریت پهنای باند و سهمیه بندی اینترنت می ...
تماس بگیرید
فوأد منصوری ، تلفن : 66120465,66120468

‪۹۶/۰۶/۱۰ پایین ترین قیمت آنتی ویروس سیمانتک
پایین ترین قیمت آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635 آلما شبکه ارائه کننده نرم افزار های اوریجینال سیمانتک با لایسنس معتبر همراه با ...
آلما شبکه ، تلفن : 666419334

‪۹۶/۰۶/۱۰ کابل بلدن66932688
کابل بلدن66932688 آلما شبکه ارائه کننده پایین ترین قیمت کابل بلدن. لطفا جهت اطلاع از قیمت انواع کابل بلدن با واحد ...
آلما شبکه ، تلفن : 66419334

‪۹۶/۰۶/۱۰ پچ کورد کوتاه – پچ کورد شبکه || 66932635
پچ کورد کوتاه – پچ کورد شبکه || 66932635 پچ کورد نیم متری پچ کورد Cat6 پچ کورد Cat7 پچ کورد بلدن – پچ ...
آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

‪۹۶/۰۶/۱۰ پاور مادول رک پایا سیستم - پاور ماژول
پاور مادول رک پایا سیستم - پاور ماژول || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پاور مادول پایا سیستم (رک ...
آلما شبکه ، تلفن : 66419334

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد ارتباطات رویان
فروش سوییچ های سیسکو
ارتباطات رویان
تلفن : 02537740564


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16