مرکز تلفن تحت شبکه تلباکس ( TeleBox IP P | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

ارتباط - تلفن تصويري

مرکز تلفن تحت شبکه تلباکس ( TeleBox IP P

VoIPتکنولوژي انتقال صوت بر روي شبکه هاي کامپيوتريست . اين تکنولوژي در ابتدا تنها به واسطه صرفه جويي اقتصادي در ارتباطات راه دور عموميت يافت ، اما امروزه با توجه به پيشرفت چشمگير و رو به فزوني تکنولوژي شبکه هاي کامپيوتري ، VoIPدر محدوده وسيع تري از نيازهاي ارتباطي مورد استفاده قرار مي گيرد . استاندارد ها و پروتکل هاي فراواني جهت استفاده از اين تکنولوژي بسط داده شده است . از H.323 و SIP مي توان به عنوان معمول ترين و پر استفاده ترين پروتوکل هاي اين فن آوري نام برد .

مرکز تلفن تحت شبکه چيست؟
PBX (کوتاه شده يPrivate Branch Exchange) يک سوئيچ تلفن است که براي برقراري ارتباط بين تلفن هاي داخلي يک سازمان بکار برده ميشود. اين وسيله با کاهش تعداد خطوط تلفني که يک سازمان لازم است از مخابرات اجاره يا خريداري کند هزينه هاي مربوط به خطوط تلفن آن سازمان را کاهش مي دهد. يک سازمان يا شرکت، بدون استفاده از PBX، مي بايست به تعداد کارمندانش، از مخابرات خط تلفن اجاره يا خريداري کند در حالي که با تهيه و نصب يک دستگاه PBX تعداد اين خطوط به تعداد تماس هاي همزمان آن سازمان کاهش پيدا مي کند که به طور تقريبي برابر با ?? درصد حالت اول خواهد بود.
مرکز تلفن تحت شبکه (IP PBX) جايگزين سيستم هاي سنتي سانترال است با اين تفاوت که علاوه بر امکان توسعه در هر زمان و متناسب با نيازهاي مشتري، امکاناتي بسيار بيشتر، بهتر و پيشرفته تر از آن سيستم ها (سانترال) در اختيار کاربر قرار ميدهد. که يکي از مهمترين آنها کاهش قابل توجه هزينه هاي ايجاد زيرساخت و استفاده بهينه از زيرساختهاي موجود است.

تلباکس چيست؟
TeleBox سيستم تلفني کاملي از سري سيستمهاي تلفني مبتني بر شبکه (IP) مي باشد که تماسهاي تلفني يک سازمان را مديريت مي نمايد. TeleBox علاوه بر آنکه داراي کليه امکانات سيستم هاي تلفني سنتي (سانترال) مي باشد، بدون نياز به سيم کشي تلفن داراي انعطاف پذيري و کارايي بسيار بالاتري نيز مي باشد که در ذيل مختصري از مزاياي آن مطرح گرديده است :
مزاياي برتر کاربرد سيستم جامع تلباکس در سازمان

1)کاهش 35 تا 75 درصدي هزينه هاي سازمان
گروه مهندسي سپهر به دلايلي که در ادامه مطرح مي نمايد اعتقاد دارد با توجه به کاهش 35 تا 75 درصدي هزينه ها با استفاده از سيستم تلباکس نه تنها خريد تلباکس هزينه نمي باشد بلکه نوعي سرمايه گذاري کوتاه مدت براي کاهش هزينه هاي سازمان خواهد بود. برآورد هاي اوليه گروه در کاربرد هاي سيستم تلفني در سازمان هاي مختلف حاکي از آن بوده است که در بازه زماني 6 ماه الي 3 سال در کليه سازمانها کليه هزينه هاي پرداختي ( با کاهش هزينه هاي سازمان ) برگشته و پس از آن نوعي درآمد براي سازمان محسوب خواهد شد.
چرا تلباکس باعث کاهش هزينه ها خواهد شد
•کاهش هزينه مکالمات تلفني مابين شعب
در صورتي که سازمان داراي شعب متعددي در شهر ، استان ، کشور و يا حتي سطح جهان باشد تلباکس مي تواند به جاي استفاده از خطوط مخابراتي جهت مکالمات ما بين شعب ، از شبکه خصوصي سازمان و يا شبکه اينترنت به صورت داخلي استفاده نمايد. براين اساس پس از برقراري شبکه IP مابين دفتر مرکزي و شعب متعدد سازمان با ابزار هاي گوناگون مي توان اقدام به برقراري اين مکالمات نمود که در فصل هاي بعدي درباره آن توضيح داده خواهد شد.
به طور مثال اگر سازمان داراي دو شعبه و يا بيشتر در سطح شهر باشد مي تواند با برقراري شبکه IP از طرق مختلف مانند وايرلس، اينترنت، اينترانت و ... نسبت به داخلي و بالتبع آن رايگان نمودن کليه مکالمات اقدام نمايد
يا براي مثال اگر سازمان داراي شعبه در شهر ديگر و يا حتي کشور ديگري باشد خواهد توانست با استفاده از سيستم جامع تلباکس کليه مکالمات بين شهري و بين المللي خود با مراکز تابعه خود را داخلي نمايد.


•عدم نياز به پرداخت هزينه هاي بستر سازي
با توجه به آنکه سيستم تلباکس مبتني بر IP مي باشد و جهت برقراري مکالمات و سرويس دهي از شبکه استفاده مي نمايد ديگر نيازي به ايجاد بستر تلفني و کابل کشي تلفني ندارد و هزينه مازاد سازمان در ايجاد بستر تلفني را کاهش خواهد داد.
ضمنا با توجه به اينکه سازمان دائما در حال رشد و يا افزايش پرسنل و يا حتي جا به جايي هاي متعدد مي باشند ديگر نيازي به سيم کشي تلفن مازاد نخواهد بود کافيست از همان شبکه موجود که به راحتي قابل ارتقاست در جهت افزايش نودهاي تلفني و يا جابه جايي آنها استفاده نمود.
•عدم نياز به پرداخت هزينه هاي سخت افزاري
با توجه به آنکه سيستم تلباکس بسيار ماژولار بوده و از ابزارهاي متعددي جهت برقراري مکالمات تلفني استفاده مي نمايد مي تواند حجم زيادي از هزينه هاي سخت افزاري سازمان را در خريد گوشي تلفن ، دستگاه فکس و ... را با جايگزيني آنها با مدل هاي رايگان نرم افزاري خود کاهش دهد.
•عدم نياز به پرداخت هزينه هاي نيروي انساني جهت اپراتوري سيستم
با توجه به آنکه سيستم تلباکس داراي قابليت هاي فوق العاده ايي در زمينه منشي ديجيتال و سيستم پاسخگويي شبانه روزي مي باشد مي تواند حجم زيادي از هزينه هاي سازمان در اپراتوري سيستم تلفن و پاسخ گويي به مخاطبين سازمان کاهش دهد.
از طرف ديگر کاربري آسان سيستم و عدم نياز به سوئيچ هاي حجيم مخابراتي هزينه هاي سازمان را در پرداخت هزينه پشتيباني از سيستم تلفني به شکل فوق العاده اي کاهش خواهد داد.

•کاهش هزينه هاي سازمان در پرداخت هزينه هاي گزاف جلسات مابين مديران و پرسنل
با توجه به آنکه سيستم تلفني تلباکس داراي مرکز کنفرانس صوتي بوده مي تواند تا حد زيادي در کاهش هزينه هاي جابه جايي پرسنل و مديران سازمان جهت شرکت در جلسات و افزايش بهره وري آنان و صرفه جويي در زمان موثر باشد
از طرف ديگر امکان برقراري مکالمه تصويري نيز نقش مهمي در کاهش هزينه هاي سازمان در جلسات خواهد داشت

•کاهش هزينه هاي سازمان در پرداخت هزينه هاي فکس
وجود يک فکس سرور بسيار قدرتمند در هسته مرکزي تلباکس نياز سازمان را در استفاده از هرگونه دستگاه فکس و هر گونه اپراتور آن (مطابق آنچه در قبل گفته شد) برطرف خواهد ساخت از طرف ديگر عدم نياز به کاغذ در اين سيستم، ارسال فکس به ايميل کاربران و ثبت و نگهداري کليه فکس ها در يک ديتا بيس مرکزي نقش بسيار موثري در کاهش هزينه هاي وجلوگيري از بين رفتن منابع سازمان خواهد داشت.

•کاهش هزينه هاي سازمان در مديريت تماس هاي سازمان
سيستم تلفني تلباکس قادر است نحوه شماره گيري کليه پرسنل را به شکل دلخواه مدير سازمان برنامه ريزي کند که اين مهم شامل بستن صفر، دوصفر ، باز نمودن شماره هاي خاص براي داخلي هاي خاص و تعريف مسير تماس براساس شماره تماس ورودي وخروجي و ... و نيز گذاشتن محدوديت زماني بر روي تماس به صورت دلخواه مي باشد که اين امکان به عنوان يک عامل پيشگيري سهم قابل توجهي در کاهش هزينه هاي سازمان خواهد داشت.

•قابليت پياده سازي مکالمه رايگان مابين پرسنل اداري و شرکتهاي زير مجموعه در سراسر استان
با استفاده از اين سرويس کليه پرسنل اداري و شرکتهاي مستقر در سازمان در سراسر استان و يا حتي خارج از آن مي توانند بدون پرداخت هيچگونه هزينه سخت افزاري و مازاد با يگديگر مکالمه رايگان داشته باشد


2)افزايش قابليت ها و امکانات سيستم تلفني
سيستم تلفني تلباکس داراي مزاياي فوق العاده نسبت به ديگر سيستم هاي تلفني (مانند سانترال پاناسونيک و ... ) مي باشد که حجم وسيعي از امورات را تسهيل بخشيده و موجب افزايش کارايي سازمان در استفاده از سيستم تلفني خواهد شد. در ادامه بخشي از امکانات سيستم تلفني تلباکس که قابل استفاده در سازمان خواهد بود تشريح مي گردد:

•داراي پنل اپراتوري و مديريت سيستم تحت وب
مرکز تلفني تلباکس داراي رابط بسيار قدرتمند وب با کاربري فوق العاده بوده که امکان مديريت دستگاه و کاربري آن را بسيار ساده نموده و در صورت وجود اپراتور تمامي مکالمات به صورت لحظه اي قابل مشاهده خواهد بود. ضمنا اپراتور مي تواند ارتباط ميان خطوط را از طريق همين پنل برقرار نمايد.


•سرويس صندوق پست صوتي حرفه اي
با استفاده از اين سرويس کليه کاربران مي توانند به صورت نامحدود پيام صوتي دريافت کرده ، آنها را ثبت و ضبط نموده وحتي به آنها پاسخ دهند

•سرويس جامع ثبت وگزارش تماسها :
تلباکس قابليت گزارش گيري از کليه تماس هاي ورودي و خروجي با فيلترهاي خاص را براي سازمان ها ميسر مي سازد.

1)گزارشگيري ازکليه مکالمات انجام شده بر اساس فيلدهاي تاريخ، منبع کانال مورد استفاده، کانال مقصد و وضعيت تماس صورت گرفته.
2)گزارش دهي گرافيکي ( نموداري ) از وضعيت استفاده از کليه کانال ها از قبيل کانالها يا آنالوگ ( IPPHONE) SIP H323، IAX و کليه داخلي ها به صورت جامع .
3)سرويس گزارش دهي ويژه کاربران(Dashboard)
گزارشگيري جامع وکامل کليه تماسها با فرمتPDF و Excel

•سرويس ضبط و نظارت بر مکالمات
با استفاده از اين سرويس کليه مکالمات ضبط شده و قابليت بازيابي آن وجود خواهد داشت.

•سيستم مديريت توزيع و صف تماس ها
با استفاده از اين سرويس مي توان مرکز پاسخگويي حرفه اي با امکانات زير پياده سازي نمود
سيستم توزيع تماس ما بين اپراتورها بر اساس سياست هاي متعدد
تعداد نامحدود صف
سيستم اعلام نوبت در صف
گزارش عملکرد صف ها
اعلام تخمين زمان انتظار درصف
•سيستم پشتيباني از سرويس دسترسي بيروني به خطوط سيستم
توسط اين سرويس مدير مي تواند پس از ثبت شماره همراه خود در تلباکس، با استفاده از خطوط تلفن شهري سازمان و به وسيله دستگاه تلفن همراه خود اقدام به برقراري تماس نمايد بدين شکل که تماس ظاهرا توسط تلفن همراه کاربر برقرار شده ولي علاوه بر اينکه برروي نمايشگر تلفن طرف مقابل، شماره تلفن ثابت سازمان درج خواهد شد، هزينه تماس به حساب خطوط تلفن سازمان محاسبه مي گردد.

•سرويسFollow Me
تعيين سياستهاي جداگانه Follow Me براي هر کاربر
امکان انتقال تماس به خطوط شهري
قابليت پخش متون تبليغاتي قبل از مکالمات

•سرويس منشي ديجيتال
1)ايجاد منشي ديجيتال با منوي پلکاني نامحدود
2)قابليت پخش پيامهاي خاص براي مناسبتهاي خاص
3)تعريف نامحدود موزيک انتظار و اختصاص موزيکهاي خاص به کاربران خاص

•پشتيباني از تلفن گوياي هوشمند:
1)خواندن اطلاعات از ديتابيس هاي متعدد و ارائه گزارش هاي سفارشي به مشتريان سازمان در قالب طراحي هاي صورت گرفته به صورت اتوماتيک و قابل برنامه ريزي
2)قابليت استفاده به عنوان سيستم پرسش و پاسخ همراه با پشتيباني از کد رهگيري
3)ارائه صورتحساب، بدهي وديگر گزارشها به مخاطبان و يا مشتريان سازمان به صورت اتوماتيک
•ماژول پزشکان
امکان راه اندازي سيستم نوبت دهي
امکان راه اندازي سيستم پيجينگ
امکان ويزيت ومشاوره تلفني بيمار از راه دور
•از ديگر امکانات سيستم مي توان به موارد زير اشاره کرد:
•سيستم يکپارچه فکس
•کنفرانس صوتي
•پشتيباني از تلفن گوياي هوشمندIVR
•ماژول تماس خودکار هوشمند
•ماژول ارسال فکس خودکار
•ماژول احراز هويت
•قابليت مشاهده گزارشات بر روي اينترنت براي کاربران و مدير سيستم
•امکان تعريف يک يا چند مدير و کاربر متعدد با سطح دسترسي هاي گوناگون براي سيستم
•قابليت اضافه نمودن و يا بک آپ گيري داخلي ها با فرمتهاي گوناگون EXCEL,ACCESSو ... (CSV)
•انجام تنظيمات لازمه و مشاهده گزارشات بر روي اينترنت براي کاربران و مدير
•پشتيبان گيري و بازگرداني اطلاعات در زمان هاي متعدد و قابليت بک آپ گيري از بخش هاي مختلف سيستم به صورت انتخابي
•رابط کاربري با قالب هاي متعدد از جمله يک قالب مخصوص زبان فارسي
•پشتيباني از Caller ID
•انواع داخلي شامل زنگ خور ، زنگ زن ، دو طرفه
•قابليت ايجاد ليست سياه براي هر کاربر (black list)
•سرويس انتقال مکالمه در سه حالت اشغالي، عدم پاسخگويي و يا دائمي
•سرويس انتظار مکالمه
•سرويس مزاحم نشويد
•سرويس بيدارباش
•سرويس ساعت گويا
•شماره گيري سريع
•رمزگذاري بر روي تماس هاي خارجي
•تعريف مسير تماس بر اساس شماره تماس گيرنده (تعريف واکنشي خاص بر اساس شماره تماس گيرنده)
•سرويس تماس برگشتي
•پشتيباني از کدک هاي متعدد
•آرشيوي از صداهاي از پيش ضبط شده به دو زبان فارسي و انگليسي
•قابليت مجزا نمودن نحوه پاسخگويي سيستم در ساعت اداري و غير اداري و ديگر موارد مورد نظر
•امکان انتقال تماس به تلفن همراه و ديگر خطوط در صورت عدم پاسخگويي خط داخلي

روش هاي تماس:
1)تماس از طريق خطوط آنالوگ( Media gateway & Analog card ) :

در بسياري از سازمانها هنوز سيم کشي تلفني و تلفن هاي آنالوگ به عنوان بستر اصلي کابلهاي تلفني محسوب مي شود. بدين ترتيب و در صورت عدم تمايل سازمان به تعويض بستر سيستم تلفني از آنالوگ به ديجيتال جهت استفاده از TeleBox نياز به تجهيزاتي است که خطوط آنالوگ را به خطوط ديجيتال تبديل نمايد.
از جمله اين تجهيزات مي توان به کارتهاي تلفني آنالوگ و Media Gateway ها نام برد که در مدل هاي متفاوت با تعداد خطوط داخلي متفاوت عرضه مي گردد.
جهت استفاده از کارتهاي آنالوگ مي بايست کارت را روي سرور TeleBox نصب نمود سپس دستور شناسايي کارت را وارد نموده و تنظيمات لازمه را انجام داد و جهت استفاده از Media Gateway ها نيز بايد ابتدا آن را داخل شبکه متصل به سرور تلباکس قرار داد و تنظيمات لازم را روي آن اجرا نمود.

2)تماس از طريق IP Phone:
IP-Phone يک دستگاه ديجيتالي باهوش با واسط شبکه LAN مي‌باشد. IP-Phone داراي يک آدرس IP وکانکتورهاي استاندارد (RJ- 45) مي‌باشد لذا مي‌توانند درون هرپورتي درشبکه LAN قرار گيرند. کاربردهاي مــهم آن شامل UnifiedMessaging، Collaboration، کنفرانس وغيره مي‌باشد. علاوه بر توانايي‌هاي مذکور بعضاً اين تلفنها قادر هستند کاربردهاي بيسيم را همراه با کاربردهاي تلفن معمولي دريک ساختارتلفني واحد ارائه نمايد.

3)تماس از طريق Soft Phone و USB Phone:
از جمله ويژگيهاي منحصر به فرد Telebox مي توان به قابليت استفاده از تلفن هاي نرم افزاري بر روي رايانه نام برد. با استفاده از اين نرم افزار کاربر مي تواند در هرکجاي دنيا تنها با اين نرم افزار و اتصال به اينترنت تماس هاي داخلي دفتر خود را پاسخ دهد. اتصال USB Phone به رايانه در زمان استفاده از Soft Phone تا حدزيادي بر کيفيت و کاربري آسان مکالمه مي افزايد.

4)تماس از طريق گوشي هاي موبايل نسل جديد:
از ديگر قابليتهاي TeleBOX مي توان به پشتيباني اين سيستم از گوشي هاي تلفن همراه نسل جديد داراي تکنولوژي WiFi و VoIP نام برد. بر اساس اين ويژگيها کاربران سازماني که داراي تلفن هاي همراه داراي تکنولوژي فوق مي باشند مي توانند با اتصال به شبکه بي سيم سازمان و تنظيم گوشي خود تلفن داخلي دفتر خود را بر روي تلفن همراه همراه خود هميشه درون سازمان به همراه داشته باشند.

5)ارتباط با ديگرسوييچ هاوسرورهايTeleBoxوانواع دستگاه هاي مرکزتلفن آنالوگ و ديجيتال :
قابليت اتصال به ديگر مراکز تلفن از جمله مراکز تلفن آنالوگ و ديجيتال نيز از ديگر روش هاي برقراري تماس در سيستم TeleBox مي باشد. با استفاده از اين سرويس در صورتي که سازمان داراي شعبه هاي مختلفي باشد مي تواند با اتصال سرورها اين شعب با يکديگر، امکان برقراري تماس ميان تمامي شعب را داشته باشد.


   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- دزدگير- گوشي- منشي- آنتن- تلويزيون- mdf- دوربين- دوربين مداربسته- دوربين مدار بسته- كار در منزل- سانترال- آيفون تصويري- گوشي تلفن- senao- انتقال تصوير- تلفن تصويري- راه دور

تازه‌هاي ارتباط - تلفن تصويري (صفحه 1 از 8)
‪۹۶/۰۵/۱۰ گوشی تلفن تحت شبکه صوتی فنویل
فروش و پس از فروش فنویل را عهده دار میباشد. شرکت معظم فنویل یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات ویپ وارائه ...
0
سارا قمیان ، تلفن : 02195119092

‪۹۵/۱۰/۰۴ انتقال تصویر دوربین مداربسته
شرکت تیوا ارتباط ارائه دهنده تمامی خدمات وایرلس انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت ، شبکه های LAN , WAN ...
فروش ویژه
تیوا ارتباط ، تلفن : 66924039-66928153

‪۹۵/۰۹/۱۴ گوشی تلفن یالینک Yealink T19P E2
بررسی گوشی تلفن یالینک Yealink T19P E2 گوشی تلفن Yealink T19P E2 امکان تغذیه جریان مصرفی از PoE را دارد . ...
sorayya ebrahimi ، تلفن : 02188224803

‪۹۵/۰۲/۲۱ قیمت گوشی های بی سیم پاناسونیک
فروشگاه تلفنچی نمایندگی فروش انواع تلفنهای پاناسونیک لیست انواع تلفن بیسیم و رومیزی پاناسونیک: تلفن بی سیم پاناسونیک PANASONIC KX-TG1311 تلفن بی ...
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

‪۹۵/۰۲/۲۱ قیمت گوشی های بی سیم زیمنس
فروشگاه تلفنچی قیمت و فروش تلفن های زیمنس با 2 سال گارانتی NTP نمایندگی فروش انواع تلفنهای زیمنس گیگاست لیست انواع ...
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

‪۹۵/۰۲/۲۱ قیمت گوشی تلفن پاناسونیک
فروشگاه تلفنچی نمایندگی فروش انواع تلفنهای پاناسونیک لیست انواع تلفن بیسیم و رومیزی پاناسونیک: تلفن بی سیم پاناسونیک PANASONIC KX-TG1311 تلفن بی ...
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

‪۹۵/۰۲/۲۱ تلفن بی سیم زیمنس Siemens SL910A
تنها تلفن بی سیم خانگی با صفحه لمسی قابلیت: صفحه نمايش بزرگ رنگى با کيفيت ...
760000 تومان
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

‪۹۵/۰۲/۲۱ قیمت تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2361
قابلیت: دارای منشی تلفنی شماره گیر روی پایه ساخت ژاپن رنگ دودی سایت فروشگاه: WWW.Telephonechy.com خرید آنلاین و ارسال سریع با گارانتی معتبر شماره تماس: خط ویژه 77683525 آدرس ...
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

‪۹۵/۰۲/۲۱ فروش تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG2361
فروش ویژه تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG2361 دارای 2 گوشی بی سیم منشی تلفنی شماره گیر روی پایه ساخت ژاپن رنگ دودی سایت فروشگاه: WWW.Telephonechy.com خرید آنلاین و ارسال ...
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

‪۹۵/۰۲/۲۱ تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG7872
سری جدید محصول سال 2013 تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG7872 تلفن با قابلیت 2 گوشی بی سیم امکان صحبت در هنگام نبود برق ...
فروشگاه تلفنچی ، تلفن : 77683525

 

1 2 3 4 5 6 7 8

آگهي هاي جديد گروه مهندسی سپهر
دعوت به همکاری
گروه مهندسی سپهر

دعوت به همکاری
گروه مهندسی سپهر


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16