فروش و اجرا مصالح نما (سنگ و مینرال) | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

خدمات - خدمات منزل

فروش و اجرا مصالح نما (سنگ و مینرال)


آجر نسوز :
آجر یا آجور یا آگور واژه ایست یونانی و به خشت های گفته می شد که احکام و فرامین دولتی روی آن حک می گردید و سپس با پختن این خشت ها ، نوشته های روی آن پایدار میگردید . به راستی که پیدایش آجر از چه زمانی آغاز شد ولی میتوان آن را با پیدایش آتش همزمان دانست بدین طریق که گل موجود در کناره اجاق های انسانهای اولیه پخته شده و سخت تر از کلوخه های همجوار خود گردیدو با مشاهده آن بشر اولیه قطعه ای از آجر را کشف نمود . آجر یکی از مصالح ساختمانی است که با خلق و خوی بشر بسیار سازگار بوده و درهر دورانی از تاریخ به نوعی مورد استفاده واقع شده است .
ابتدا بشر زندگی غار نشینی را پشت سر گذاشته و فکر تهیه سر پناه در مغز او ایجاد گردید ، تا خود را از گزند عوامل جوی مانند باد ، باران ، سرما ، گرما ، هجوم جانوران درنده و گزنده محفوظ نگه دارد .
آجرها گروهی از مصالح هستند که به صورت صنعتی تولید و جایگزین سنگ شده اند و در حقیقت سنگی ، ساخته دست بشر هستند . سنگی دگرگون که از تغییر وضعیت خویش پدید آمده است . این گروه از مصالح که اولین تولید صنعتی انبوه مصالح ساختمانی به دست بشر به شمار می آیند که بر اساس نوع مواد اولیه ، روندتولید و محل مصرف به انواع متنوعی تقسیم می شوند . آجرهای رسی که اولین و فراوان ترین آنها هستند قدمت چند هزار ساله دارند . با پیشرفت تکنولوژی و علم شیمی انواع بی شماری از آجرها با کیفیت های مختلف ، ابعاد و شکل ظاهری متنوع راهی بازار مصرف شده اند .
برخی از خصوصیات آجر نسوز در مقابل آجر معمولی نما :
1-مقاوم در برابر یخ زدگی (یخبندان) .
2- مقاوم در برابر سایش و فرسایش .
3- مقاوم در برابر باران های اسید .
4- رنگ ثابت .
5- تنوع و ترکیب رنگ فوق العاده (سنتی ، آنتیک ، مدرن) .
6- جذب آب مناسب جهت چسبندگی بین آجر و ملات .
7- قابل نصب با ملاتهای معمولی و خشکه چینی کف .
8- قابل استفاده در تمامی شرایط اقلیمی و آب وهوایی .
9- عایق صوتی و حرارتی و عایق نسوز تا 1200 درجه سانتیگراد .
10- مقاوم در برابر سرما ، گرما ، رطوبت و اشعه های نور خورشید .
11- پایداری در برابر شوک های دما (تغییرهای ناگهانی حرارت شب و روز) .
12- سازگار با محیط زیست به جهت عدم استفاده از مواد آلاینده نظیر آهک و آزبست .

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در خلق نماهای زیبا ، ایجاد کنتراست رنگی ، میان آجرهاست . استفاده از رنگ های مکمل ویا متضاد در بندکشی بین آجرها ، باعث به وجود آمدن نماهای جذاب خواهد شد . انتخاب رنگهای روشن برای بندهای میان آجرها ، تفاوت رنگی بین آنها را محسوس میسازد و بلعکس انتخاب رنگهای تیره این تفاوت ها را به حداقل میرساند .
رمز توانایی آجر در خلق شگفت انگیزترین ساختمانهای تاریخ ودر تناسبات آن نهفته است . یک ساختمان آجری جزئی از طبیعت است و هم آوایی آن را نه تنها به هم نمی زند بلکه رنگ و فرم چشم نوازی به آن میبخشد ، از این رو همواره مورد پسند همگان بوده و هست . یک ساختمان آجری همانند یک فرش دستبافت ، ترکیبی از سلیقه های بی انتهای معماران هنرمند است . ویژگی دیگری که سبب منحصر به فرد بودن آجر میشود ، ابعاد متفاوت این مصالح ساختمانی میباشد . این ابعاد در طی زمان متحول شده ودر حال حاضر با ساختار و توانایی بدن انسان هماهنگ شده است . ابعاد آجر به طریقی است که به راحتی در یک دیگر قفل و بست می گردند .
این خاصیت ، کیفیت های مهندسی بی شمار از جمله در محل اتصال دو دیوار به یکدیگر به وجود می آورد . آجرها به کمک ملات به یکدیگر متصل می شوند و سطح یکنواختی را به وجود می آورند . این ابعاد متناسب باعث شده است که این مصالح به منظور اجرای دهانه های وسیع به صورت قوس ، طاق و گنبد که زمان قبل از ساسانیان در ایران رواج داشته است ، کارایی منحصر به فردی داشته باشد .

کف فرشهای آجر نسوز :
مهمترین عامل زیبایی در کف فرشهای آجری وجود تنوع رنگ در میان آنهاست . این چشم نوازی در میان آجرهای کف به وفوردیده میشود . تنها دلیل به وجود آمدن این واریاسیون زیبا ، وجود عناصر گوناگون معدنی است . شایان ذکر است در فرایند تولید و پخت آجرها هیچ گونه مواد افزودنی رنگ ساز استفاده نشده است .
علاوه بر زیبایی و تنوع رنگ بسیار زیاد در کف فرشها این آجرها از مقاومت فشاری بسیار بالایی برخوردارند . بعضی از آنها حتی قادر به تحمل فشار تا 900 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع میباشند . زیر سازی اولین گام جهت نصب آجر فرشها میباشد . ترکیب موادی مناسب به منظورزیرسازی که معمولا مخلوطی متشکل از شن و ماسه با ضخامت 10 سانتیمتر است از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود
استفاده از کف فرشها در خیابانها و محوطه های پر تردد مزیتی است که نمی توان آن را نادیده گرفت . بر حسب نیاز در مسیرهای پر تردد و خیابانهای شلوغ با حجم ترافیکی بالا دامنه زیر سازی را میتوان از 10 سانتیمتر به 20 سانتیمتر افزایش داد . این گروه از تولیدات همانند سایر محصولات از مواد معدنی طبیعی ساخته میشوند . ودر فرایند تولید آن هیچ گونه مواد شیمیایی بکار نمی رود . از این رو در هنگام بارندگی و شستشو ، آبی که در اثر نفوذ پذیری به داخل زمین راه پیدا میکند ، هیچ گونه ضرری را برای محیط زیست در بر نخواهد داشت و به دلیل وجود بندهای میانی آجرها در هنگام آجر چینی آب باران بلافاصله از طریق این درزها به داخل زمین نفوذ خواهد کرد و مانع آب گرفتگی در معابر خواهد شد .
یکی از ویژگی های مهم استثنایی آجر نسوز خاصیت تودهی گرمایی آن است . به این معنا که این آجر به دلیل داشتن دانسیته بالا گرما را در خود ذخیره کرده و آهسته و آرام آن را آزاد میکند . این خاصیت سبب میشود که در ماه های گرم سال خانه های آجری خنک و در فصل سرد زمستان دیواره های آجری گرم مانده و مانع هدر رفتن انرژی و گرما شود .
از دیگر ویژگی های آجر نسوز تنوع رنگ در آجرها میباشد که علت آن وجود عناصر رنگ ساز در مواد معدنی و پخت در درجه حرارت بالا است ، که خود را پس از فرایند تولید در محصول آشکار و نمایان میسازد . این خاصیت باعث پدید آمدن تنوع رنگ بسیار بالا شده وسبب میشود که آجرهای نسوز تحت تاثیر اشعه های نور خورشید تغییر رنگ نداده و جذابیت نمای ساختمان را ماندگار میسازد و هرگز حالت رنگ پریدگی در آن ایجاد نخواهد شد .
تمام آجرها از مواد طبیعی تشکیل شده و مواد معدنی طبیعی دارای عناصر آلی رسی محسوس و قابل مشاهده است . عناصرآلی موجود در مواد معدنی پس از رسیدن به دمایی بیش از 1100 درجه سانتیگراد کاملا از بین رفته و مانع از شوره زدگی در سطح آجر میشود که این عناصردر فرایند تولید آجرنسوزبه پایین ترین حد ممکن رسیده است و در نتیجه تست شوره زدگی در این نوع آجرها در حد صفر خواهد بود .
یکی از اهداف نماسازی برای ساختمانها علاوه بر دوام و پایداری آن ، زیبایی و جلوه ظاهری مناسب و مطلوب ساختمان است که هم موجب دلپذیری و جذابیت بیشتر ساختمان می شود و هم در نهایت افزایش وزن بصری و زیبایی کلی منطقه محل ساخت آن را در پی خواهد داشت . این چنین نمایی مسلما اثر مطلوب تر و بهتری بر دید و روحیه ساکنان و بینندگان ساختمان خواهد داشت . بنابراین به کمک نمایی مناسب می توان علاوه بر دوام و مقاومت ، بر کارایی و عمر مفید ساختمان نیز افزود . بنابراین برای اینکه نمای ساختمان ، جلوه و دید بصری در خور توجهی داشته باشد باید علاوه بر دستورالعمل های سازه ای ، با رعایت ضوابط معماری و به کارگیری رهیافت های مربوط به افزایش جذابیت و صمیمیت ساختمان ، نمایی ماندگار ، مطلوب و مقاوم را به ارمغان آورد .

آجر نسوز تایل کتیبه ای :
آجر نسوز صفحه ای در ابعاد 70*50 سانتیمتر میباشد و در طرحهای مختلف به صورت آجرچین ، سنگ چین ، کتیبه های نوشتاری و آنتیک ، سمبلیک و نقوش تاریخی هخامنشی ، یونانی و مصر باستان است . کاربرد این آجرها در نماهای داخلی و خارجی ساختمانهای مسکونی ، اداری ، هتلها ، مترو و... میباشد ، که با توجه به ابعاد آن پیشرفت کار سریع و ظرافت کار بسیار بالا میرود و با توجه به تولید صنعتی و انبوه ، قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سنگ ، سفال و سایر مصالح منقوش دارد .

بند کشی :
نقش بند کشی ، پذیرش انبساط و انقباض سطحی ، موضعی و توضیع آن به طور یکنواخت در نمای ساختمان است . علاوه بر آن بندکشی باید مانع ورود آب و نفوذ رطوبت به قشرهای داخلی دیوارها و سایر قطعات ساختمان گردد . از این رو ملات بند کشی باید ریزدانه و پر مایه باشد تا مانع ایجاد جاذبه مویی شود . بند کشی به عنوان کار نهایی باید جذابیت منظره را کامل به اتمام برساند . عرض بند آجرها بر اساس طرح انتخابی 8 تا 20 میلیمتر میباشد که باید قبلا محل اجرای آن با برس تمیز گردد و پیش از شروع کار مرطوب و آبپاشی شود . حداقل عیار سیمان بندکشی شامل 400 کیلوگرم سیمان در هر متر مکعب می باشد . قطر سنگدانه نباید از 1 میلیمتر بیشتر باشد .

چوب نمای ساختمان (ترمووود فضای باز)

ترمووود چیست ؟
از سالهای بسیار دور بشر به این مطلب پی برده بود که سوزاندن و نیم سوز کردن چوب مقاومت آن را در مقابل بسیاری از عوامل جوی در محیطهای بیرونی افزایش چشمگیری میدهد ودر این راستا تحقیقات بسیار گسترده در کشورهای مختلف در این زمینه آغاز شد .
کشور فنلاند پس از سالها تحقیقات وآزمایش در زمینه تیمار حرارتی چوب به روش ترمووود دست یافت که به شرح زیر میباشد :
1-ابتدا چوبها را برش داده وبه اشکال مختلف در می آورند و سپس در داخل دستگاه ترمووود آنها را تا 100 وسپس 130 درجه سانتیگراد تحت شرایط خاص گرما میدهند که این مطلب باعث خشک شدن چوب وکاهش رطوبت چوب میشود .
2-حرارت را 180 تا 220 درجه سانتیگراد تحت همان شرایط بالا برده ودر این حالت کلیه صمغ و رطوبت چوب خارج شده و به صفر نزدیک میشود وساعتها در این دما و شرایط باقی می ماند و تمام قسمتهای چوب تا مرکز آن به رنگ قهوه ای روشن در میاید .
3-چوب آرام آرام سرد شده تا دمای آن به 100 درجه سانتیگراد برسد و سپس با پاشیدن آب و بخار آب دمای آن را به دمای محیط می رسانند . در این مرحله چوب رطوبت جذب کرده و رطوبت نهایی آن به 4 الی 6 درصد می رسد .
هیچگونه ماده شیمیایی در این فرایند استفاده نشده و تمام عملیات بدون هیچ گونه افزودنی انجام میگیرد که پس از این فرایند چوبها در مقابل سرما و گرما و بارندگی و رطوبت و حشرات هر گونه تغییر شکل در محیط های بیرونی و داخلی مقاوم شده است .

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- چوب- بسته بندي- دزدگير- موبايل- آب معدني- كاغذ- نقاشي- مبل- دوربين- مغازه- موكت- فرش- كار در منزل- كابينت- گچ- پلاستيك- كاغذ ديواري- آيفون تصويري- روانشناسي- مبلمان- پودر- كابينت آشپزخانه- نقاشي ساختمان- دكور

تازه‌هاي خدمات - خدمات منزل (صفحه 1 از 40)
‪۹۶/۱۰/۱۹ نظافت منزل و راه پله در رشت
کلیه امور نظافتی منزل ، پذیرایی از جشن و مهمانی و پارتی ها در منزل ، راه پله آپارتمانها ، ...
مطابق تعرفه
علی اکبر رضائی تبار ، تلفن : 01333226054

‪۹۶/۱۰/۱۹ پرستاری از کودک در رشت
پرستاری از کودک دلبندتان در منزل خودتان ، فرندانتان را به پرستاران ما بسپارید و با آسودگی خیال و آرامش ...
مطابق تعرفه
علی اکبر رضائی تبار ، تلفن : 01333226054

‪۹۶/۱۰/۱۹ نگهداری از کودک و سالمند در رشت
- کلیه امور نظافتی منزل ، پذیرایی از جشن و مهمانی و پارتی ها در منزل ، نظافت راه ...
علی اکبر رضائی تبار ، تلفن : 01333226054

‪۹۶/۱۰/۱۹ امور خدماتی منازل در خيابان تختی رشت
کلیه امور نظافتی منزل ، پذیرایی از جشن و مهمانی و پارتی ها در منزل ، نظافت راه پله آپارتمانها ...
مطابق تعرفه
علی اکبر رضائی تبار ، تلفن : 01333226054

‪۹۶/۱۰/۱۹ لیست شرکت های خدمات خانگی رشت
- کلیه امور نظافتی منزل ، پذیرایی از جشن و مهمانی و پارتی ها در منزل ، نظافت راه ...
علی اکبر رضائی تبار ، تلفن : 01333226054

‪۹۶/۰۷/۲۱ نقاشی ساختمان
به نام خدا باعرض سلام و خسته نباشید : نقاشی ساختمان قلی پور با بیش از 30 سال سابقه در نقاشی ...
توافقی
بابک قلی پور ، تلفن :

‪۹۶/۰۷/۲۱ رنگ کردن ساختمان
بنام خدا باسلام - بدینوسیله خدماتی که می توانیم در ضمینه خدمات ساختمانی به شما ارائه دهیم را معرفی می ...
قیمت اتحادیه نقاشان ساختمان
بابک قلی پور ، تلفن : 09127680354

‪۹۶/۰۷/۲۱ اجرای و رنگ آمیزی انواع رنگ ها
-رضایت مشتری نه تنها هدف بلکه اعتقاد ماست - کلی به رنگ و تاریخچه آن دردنیای امروز نقش بسیار مهمی ...
قیمت اتحادیه نقاشان ساختمان
بابک قلی پور ، تلفن :

‪۹۶/۰۷/۲۱ پتينه کاري
پتينه کاري هنري است که در آن با استفاده از رنگ هاي مختلف و نيز ابزارهاي متفاوت, بافت هاي بصري ...
قیمت اتحادیه نقاشان ساختمان
بابک قلی پور ، تلفن : 09127680354

‪۹۶/۰۷/۲۱ اجرا بلکا در تهران و کرج
اجرا کننده با اکیپ آماده و دارای کارت مهارت فنی از سازمان اتحادیه نقاشان تهران و کرج دارای مهارت فنی ...
قیمت اتحادیه نقاشان ساختمان
بابک قلی پور ، تلفن : 09127680354

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد علی هاشمیان
فروش ویژه جوحه شتر مرغ
علی هاشمیان
تلفن : 09355014930

فروش ویژه تخم بوقلمون و جوجه 1 ماه بوقلم
علی هاشمیان
تلفن : 09355014930

فروش ويژه جوجه بوقلمون
علی هاشمیان
تلفن : 09122189360

فروش و اجرا رنگهای کنیتکس و رومالین
علی هاشمیان
تلفن : 09122189360

تعمیرات و باز سازی منزل
علی هاشمیان
تلفن : 09122189360


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16