آب قليايي و درمان بيماريها با کي واي کي | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

خدمات - خدمات پزشكي

آب قليايي و درمان بيماريها با کي واي کي

پرفشاری خون مشکل معمول بهداشتی در کشورهای توسعه یافته است. در ایالات متحده از هر 3 نفر یک نفر فشار خون بالا دارند. پرفشاری خون درمان نشده منجر به بیماری های قلبی-عروقی، نارسایی کلیوی و بیماری عروق محیطی می گردد. پرفشاری خون اغلب قاتل خاموش نامیده می شود. زیرا افرادی که به پرفشاری خون مبتلا هستند ممکن است به مدت چندین سال بدون علامت بیماری باشند اما دفعتاً سکته ی مغزی یا قلبی نمایند. اگر چه هیچ درمانی برای پرفشاری خون موجود نیست، به سهولت قابل تشخیص و معمولاً قابل کنترل است. تأکید بر تغییرات شیوه ی زندگی به رژیم غذایی نقش دائمی در پیشگیری اولیه و ثانویه از پر فشاری خون بخشیده است.
90 تا 95% بیماران مبتلا به پرفشاری خون، فشار خون اولیه دارند که دلیل آن ناشناخته است. احتمال زیادی وجود دارد که پرفشاری خون اولیه مولتی فاکتوریال از جمله ترکیبی از عوامل محیطی و ارثی باشد. اخیراً التهاب عروقی با شروع و پیشرفت پرفشاری خون ارتباط داده شده است.
فشار خون طبیعی در محدوده 120/80 می باشد (80-89)/(120-139) را پیش فشار خون گویند و پرفشاری خون به دو مرحله تقسیم می شود. مرحله اول فشار خون (90-99)/(140-159) مرحله دوم (≥100)/(≥160) می باشد.
حدود 59 میلیون بزرگسالان امریکایی پرفشاری خون دارد یا داروی ضد فشار خون می خورند، با افزایش سن شیوع فشار خون بالا نیز افزایش می یابد. قبل از 55 سالگی فشار خون مردان بالاتر از زنان است اما پس از 55 سالگی میزان فشار خون در زنان بر مردان پیشی می گیرد. بیش از 50% سالمندان فشار خون بالا دارند.
عوامل مرتبط با فشار خون :
1- مصرف افراطی کلریدسیم (Nacl) : دریافت زیاد نمک نیز در بروز بیماری اندام های هدف پرفشاری خون از جمله آسیب قلبی عروقی و کلیه دخیل بوده است. توصیه های فعلی غذایی، محدودیت دریافت نمک به میزان 6gr/day (معادل 2.4 gr/dayسدیم) برای تمام افراد و 1.5 gr/day برای بیماران مبتلا به HTN را فراهم نموده است.
2- فعالیت جسمانی : افراد کمتر فعال 50-30% بیشتر در معرض پیشرفت HTN (فشار خون) قرار دارند. لذا افزایش فعالیت جسمانی با شدت متوسط به 45-30 دقیقه در اکثر ایام هفته بعنوان درمان کمکی مهمی به استراتژی های درمانی دیگر برای پیشگیری اولیه از HTN می باشد.
3- مصرف الکل : 5 تا 7% پرفشاری خون در جامعه نتیجه ی مصرف الکل است. سه نوشیدنی در روز آستانه ی افزایش فشار خون است. برای پیشگیری از فشار خون بالا دریافت الکل باید حداکثر دو نوشیدنی در روز در مردان و حداکثر یک نوشیدنی در زنان و مردان سبکتر باشد.
4- پتاسیم : در مطالعات مشاهده ای پتاسیم غذایی و فشار خون رابطه ی معکوس دارند. دریافت پتاسیم با مرگ و میر ناشی از سکته مغزی نیز ارتباط داشته است. در یک مطالعه ی بزرگ هم گروهی جامعه نگر دریافت بالای پتاسیم با کاهش 38% در خطر سکته همراه بوده است.
5- کلسیم : رژیم غذایی غنی از میوه ها، سبزی ها، و لبنیات کم چرب را بجای مکمل یاری کلسیم برای پیشگیری و مراقبت از فشار خون بالا توصیه می کند دریافت کلسیم غذایی برای رسیدن به هدف 1000-2000 mg/day توصیه شده است.
6- منیزیم : منیزیم یک مهار کننده ی بالقوه قوی انقباض عضله ی صاف است و ممکن است نقشی در تنظیم فشار خون به عنوان گشاد کننده ی عروقی باز کند. در مطالعات مشاهده ای رابطه ی معکوس مابین منیزیم رژیم غذایی و فشار خون گزارش شده است. مواد غذایی غنی از منیزیم از جمله سبزی های سبز برگ، آجیل و غلات کامل تأکید می کند.
راه های کاهش فشار خون :
1- اصلاحات شیوه ی زندگی : اصلاحات شیوه ی زندگی در برخی از افراد مبتلا به HTN تنها درمان و در بعضی دیگر کمک درمان است. چندین ماه متابعت از اصلاحات شیوه ی زندگی قبل از شروع درمان داروئی بایستی مورد آزمایش قرار گیرد.
2- کاهش وزن : کاهش وزن روش مؤثر کاهش فشار خون در افراد مبتلا به HTN است. به ازای هر کیلوگرم در وزن کاسته شده، کاهش حدود 1mm4g در فشار خون مورد انتظار است. این کاهش وزن متوسط نه تنها فشار خون بلکه LDL (چربی بد) را نیز کاهش می دهد.
3- تغییر الگوهای غذایی : رژیم غذایی DASH هم برای پیشگیری و هم برای کنترل فشار خون استفاده می گردد مراعات موفق این رژیم غذایی نیازمند تغییرات رفتاری زیادی است. مصرف دو برابر درواحدهای میوه ها، سبزی ها و لبنیات؛ محدودیت تا یک سوم در مقدار گوشت دریافتی، کاهش مصرف چربی ها، روغن ها و سس های سالاد، یک دوم مقدار معمول و خوردن یک چهارم از تعداد میان وعده ها و شیرینی ها
4- محدودیت نمک : محدودیت متوسط نمک ( 6 گرم نمک) برای درمان فشار خون بالا توصیه شده است. برای دستیابی به کفایت ماده مغذی، سطح دریافتی کافی (AI) سدیم در 1.5 gr/day تنظیم شده است. بدلیل این که بیشتر نمک غذایی از خوردن مواد غذایی فرآیند شده به بدن می رسد تغییر در تهیه و فرآوری غذا می تواند به بیماران در دستیابی به هدف سدیم کمک کند.
دیگر اصطلاحات غذایی :
مواد معدنی : نشان داده شده است که مصرف رژیم غذایی غنی از پتاسیم، فشار خون را کاهش و اثرات نمک بر فشار خون در برخی افراد را کند نماید. مقدار توصیه شده ی پتاسیم برای بزرگسالان 4.7 gr/day است. میوه ها و سبزی های غنی از پتاسیم شامل سبزی های سبز برگ، میوه ها و سبزی های ریشه ای می شود. نمونه هایی از این مواد غذایی عبارتند از : پرتقال، چغندر، لوبیا سفید، اسفناج، موز و سیب زمینی اگر چه گوشت، شیر و غلات حاوی پتاسیم هستند، پتاسیم این منابع غذایی بخوبی پتاسیم میوه ها و سبزی ها جذب نمی شوند.
افزایش دریافتی کلسیم و منیزیم ممکن است منافعی بر فشار خون داشته باشند، برنامه غذایی DASH مصرف مواد غذایی از هر دوی این مواد مغذی از جمله لبنیات کم چرب، سبزی های با سبزه تیره، لوبیا ها و آجیل را تشویق می نمایند.
و اما تأثیر آب یونیزه قلیایی بر کاهش فشار خون :
وجود آنتی اکسیدان ها و دارا بودن قدرت قلیایی و ریز خوشه ای و کریستالی شکل بودن آب باعث جذب راحت و جلوگیری از ایجاد رسوبات در جدار داخل شریان های بدن می شود و مانع از بروز فشار خون می گردد، این آب به دلیل کم حجم بودن و قدرت نفوذ بسيار بالا می تواند باعث دفع سموم از داخل عروق و شریان های اصلی شود برای بدن مهم است که خون از چه سیالی تشکیل شده باشد به دلیل اینکه 80% تا 85% حجم خون از آب تشکیل شده است استفاده از آب قلیایی می تواند کمک بسیار بزرگی باشد به برطرف شدن گرفتگی رگ های کرونری ( رگ های تغذیه کننده قلب انسان) که یکی از مهمترین شریان های بدن و قلب هستند گرفتگی در آنها باعث بروز بیماری های قلبی می شود، این آب به علت افزایش گردش خون می تواند تغذیه بهتر ماهیچه های قلب شود که خود می تواند موجب پیشگیری از بیماری های قلبی شود، می توان گفت اکثر تصلب شریان ها بر اثر تجمع رسوبات اسیدی در بدن بوجود می آید که این آب یونیزه قلیایی ويژن سلامت قرن می تواند انها را از بین ببرد.
آدرس: خيابان ولي عصر روبروي زعفرانيه جنب رستوران لمزي پلاک 3019 طبقه 2 واحد 3
تلفن: 22755067-9
www.kykiran.com
www.alkamedi.ir
شرکت ويژن سلامت قرن
نمايندگي انحصاري کي واي کي(kyk) و الکامدي ( Alkamedi) در خاورميانه
آب قليايي تاثير گذار ترين سازه بشر در پيشگيري و درمان بيماريهاي : سرطان ، ديابت ( a , B)، گوارش ، سکته هاي قلبي و مغزي ، بيماريهاي پوستي ( اگزما ، پسوريازيس ، آکنه ، چروک و افتادگي پوست ) ، شيمي درماني ، دياليز و..........
هم اکنون شرکت (ویژن سلامت قرن)با چندین سال تجربه در زمینه آب و سلامتی , با هدف کمک و یاری به بیماران و تلاش به عنوان یک عضو کوچک در زمینه حفظ تندرستی خانواده به عنوان نماینده انحصاری وافتخاری کمپانی(کی وای کی)(آلکامدي) با یاری خداوندتوانا افتخار دارد که در جهت کمک به ایران و ایرانی در کشور عزیزمان مجری 30 سال تجربه بزرگترین محققان و پژوهشگران جهان باشد
امید به اینکه خدای بزرگ در انجام این رسالت معنوی ما را یاری نماید.   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- دارو- برنج- چين- حيوانات خانگي- سگ- جوش- حيوانات- ليزر- دامپزشكي- قند- خشكبار- دندان- لاغري- گربه- پزشكي- دام- داروخانه- مو- پزشك- بهداشت- پوست- ژل

تازه‌هاي خدمات - خدمات پزشكي (صفحه 1 از 41)
‪۹۶/۰۸/۲۲ دستگاه چاپ سیلک دستی
چاپ سيلک ؛ چاپ روي سطوح صاف مانند نايلکس و نايلون , تي شرت و سي دي , شال و روسري ...
220 هزار تومان
سهیل اسماعیلی ، تلفن : 09124526223

‪۹۶/۰۷/۱۴ جراحی زیبایی بینی،پروتز،ژل،بوتاکس(دکتر ا
جراحی زیبایی بینی،پروتز،ژل،بوتاکس(دکتر احمدی) 22230233 09198020140 دکتر مهدی احمدی متخصص وجراح گوش و حلق و بینی با بیش از ٢٣ سال تجربه در ...
معصومه کریمی ، تلفن : 02188794098

‪۹۶/۰۶/۳۰ دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال
دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج دیجیتال رطوبت سنج دیجیتال دماسنج لیزری دماسنج مخصوص بیمارستان دماسنج مخصوص ...
66428740 تلفنی
شرکت زمردآزما ، تلفن : 66428740-66554613

‪۹۶/۰۶/۱۶ درمان کمر دردمیگرن درمان دیسک بدون جراحی
دکتر سپیده ترامشلوپور فارغ التحصیل رشته زیست شناسى از دانشگاه لوس انجلس آمریکا و دکتراى کایروپراکتیک از دانشگاه کلیولند لوس آنجلس ...
100
معصومه کریمی ، تلفن : 02122643758

‪۹۶/۰۶/۱۱ شماره موبایل پزشکان،ماهان اس ام اس
موضوع:کاملترین بانک شماره موبایل،دایرکتوری،فکس و ایمیل مشاغل ایران ماهان گستر طاها ارائه دهنده بانک مشاغل ایران با مجوز رسمی نماد الکترونیکی ...
ماهان گستر طاها ، تلفن : 88424019

‪۹۶/۰۵/۲۹ خدمات طب سنتی
انجام کلیه خدمات طب سنتی ماساژ زالو ، حجامت و ... زیر نظر پزشک عضو موسسه ...
مرکز پزشکی زیبایی نشاط مرکز پزشکی زیبایی نشاط ، تلفن : 02632512324

‪۹۶/۰۵/۲۹ تزریق بوتاکس و رفع چین و چروک
تزریق بوتاکس و رفع چین و چروک ( صورت ، پیشانی و اطراف چشم) برای خرید با 30% تخفیف به ...
مرکز پزشکی زیبایی نشاط مرکز پزشکی زیبایی نشاط ، تلفن : 02632512324

‪۹۶/۰۵/۲۹ لاغری موضعی و درمان سلولیت
لاغری موضعی و درمان سلولیت ( رفع چاقی موضعی ) با دستگاه مرکز پزشکی زیبایی نشاط برای خرید با 70% تخفیف ...
مرکز پزشکی زیبایی نشاط مرکز پزشکی زیبایی نشاط ، تلفن : 02632512324

‪۹۶/۰۵/۲۹ جوانسازی صورت (مرکز پزشکی نشاط )
جوانسازی صورت (چهره) و بدن در مرکز پزشکی نشاط برای خرید با 70% تخفیف به سایت مراجعه کنید www.neshat24.ir برای ثبت نام ...
مرکز پزشکی زیبایی نشاط مرکز پزشکی زیبایی نشاط ، تلفن : 02632512324

‪۹۶/۰۵/۲۹ لیزر موهای زائد -مرکز پزشکی نشاط
لیزر موی زائد ( زاید ) مرکز پزشکی نشاط برای خرید با 75% تخفیف به سایت مراجعه کنید www.neshat24.ir برای ثبت نام ...
مرکز پزشکی زیبایی نشاط مرکز پزشکی زیبایی نشاط ، تلفن : 02632512324

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد شرکت ویژن سلامت قرن
آب قلیایی وخواص آب قلیایی آلکامدی بر بدن
شرکت ویژن سلامت قرن
تلفن : 22755067-9

آب قليايي وفوائد آب قليايي kyk
شرکت ویژن سلامت قرن
تلفن : 22755067-9

آب قليايي ،درمان سرطان با آب قليايي kyk
شرکت ویژن سلامت قرن
تلفن : 22755067-9

تاثير آب قليايي آلکامدی و کیسه صفرا
شرکت ویژن سلامت قرن
تلفن : 22755067-9

درمان سرطان با آب قلیایی Alkamedi
شرکت ویژن سلامت قرن
تلفن : 22755067-9


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16