تهیه طرح توجيهي و امکانسنجي قير امولسيون | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

صنعت - ساير خدمات

تهیه طرح توجيهي و امکانسنجي قير امولسيون

نوشتن طرح توجيهي و امکان سنجي کامل کارخانه قير امولسيون با کامفار 3 و تدوين طرح توجيهي آسفالت سرد و طرح توجيهي آسفالت گرم طرح توجيهي قير 60 70 طرح توجيهي صنايع راهسازي و فروش ويژه ي آسفالت سرد و آسفالت گرم و امولسيون هاي قيري همه در مرکز مشاوران صنعتي ايران عضو کانون مشاورين بانکي و اعتباري
خريد ماشين آلات و احداث کارخانه توليد قير امولسيون با تکنولوژي و ماشين آلات روز دنيا (اروپا , چين , تايوان و... (
مرکز مشاورين صنعتي ايران مفتخر است که هم اکنون با عضويت در کانون مشاورين اعتباري و سرمايه گذاري بانکي بيش از گذشته موجبات اطمينان خاطر شما از کيفيت خدمات و متخصصين خود و همچنين انجام مسئولانه ي تعهداتش گشته است.مرکز مشاورين صنعتي ايران با سالها تجربه در امر تدوين طرح توجيهي و مطالعات امکان سنجي با داشتن مهندسين و مديراني مجرب و متخصص و کارشناسان اختصاصي در زمينه هاي مختلف صنعتي ،ميتواند در کنار شما ، شما را در رسيدن به اهداف بلندتان ياري نمايد.
سايت : www.iranicc.ir
شماره مدير سايت ( مهندس امير حبيبي ) : 09126277388
برخي توانمنديهاي مرکز به شرح زير ميباشد:
تدوين و نگارش طرح توجيهي با فرمت بانک صنعت و معدن و ساير بانکها و مراکز دولتي ( وزارت صنايع ، وزارت تعاون ، شرکت شهرکهاي صنعتي ، سازمان گردشگري و جهانگردي وجهاد کشاورزي و سازمان مناطق آزاد تجاري و ... ) و داراي توجيه بازار و عرضه و تقاضا و توجيه فني وتکنولوژيکي و توجيه اقتصادي و مالي به وسيله ي نرم افزار کامفار 3
اين مرکز در صورت لزوم ميتواند توجيه زيست محيطي را نيز به کليه ي طرحهاي خود اضافه نمايد.
به علت اينکه اين مرکز مورد تاييد و عضو کانون مشاورين اعتباري و سرمايه گذاري بانکي ميباشد کليه ي طرحهايي که توسط اين مرکز تدوين ميشود با بالاترين کيفيت درسطح ايران و مورد تاييد کانون مشاورين ميباشد بنابراين قابل ارائه در بانکهايي که فقط از اعضاي کانون مشاورين اعتباري و سرمايه گذاري بانکي طرح توجيهي ميپذيرند ( مانند بانک صنعت و معدن ) ميباشد.
تذکر : قبل از انعقاد قرارداد طرح توجيهي و هر گونه خدمات صنعتي با هر شرکتي ، از عضويت آن شرکت در کانون مشاورين اعتباري و سرمايه گذاري بانکي اطمينان حاصل فرماييد.ليست اعضاي کانون مشاورين در سايت اين شرکت موجود ميباشد و همچنين شما ميتوانيد با دريافت کد عضويت هر شرکت در کانون مشاورين اعتباري و سرمايه گذاري بانکي وضعيت عضويت شرکت در کانون را از خود کانون استعلام نماييد.
اين مرکز با داشتن کادري مجرب و ارتباطات گسترده ي داخلي و خارجي ، توانايي تامين ماشين آلات و نصب و آموزش پرسنل را براي پروژه هايي که توسط کارشناسان خود تدوين ميکند را دارد.
اين مرکز با داشتن کاملترين بانک طرح توجيهي شامل آخرين ورژن هاي طرح توجيهي که ماهانه و بعضا هفتگي به روز ميشوند ميتواند شمارا در مطالعه ي طرحهاي تيپ استاندارد ياري نمايد.جهت مشاهده ي پکيج هاي طرح توجيهي و قيمتهاي آنها به سايت www.iranicc.ir و به قسمت فروش پکيجهاي طرح توجيهي وارد شويد در آنجا چندين هزار طرح تيپ موجود ميباشد که در پکيجهاي مختلف گلچين و دسته بندي شده اند.ليست پکيجهاي ما که شماره بندي هم شده اند در اين پايگاه موجود ميباشد و در آنجا شما با کليک کردن روي هر پکيج به ليست طرحهاي موجود در آن پکيج و همچنين قيمتهاي آن و اطلاعات تماس دست خواهيد يافت.دقت نماييد کليه ي پکيجهاي طرح توجيهي و مطالعات امکان سنجي تيپ اين مرکز توسط کارشناسان اين مرکز جمع آوري شده و نمونه ي اصلي آن در هيچ سايت يا شرکتي موجود نميباشد.

معرفي اقتصادي توليد قير امولسيون
هزينه بالاي راه‌اندازي و نگهداري کارخانجات آسفالت گرم و مضرات زيست محيط از يک‌سو و محدوديت توزيع و حمل آ‎سفالت گرم از مهمترين عواملي است که در آينده بسيار نزديک تهيه و استفاده از آسفالت گرم را در دنيا ممنوع خواهد کرد که در حال حاضر استفاده ازقير امولسيونه ( قير با حلال غير نفتي ) و آسفالت سرد مد نظر قرار دارد .
امروزه چند فاکتور مهم در مورد کيفيت آسفالت مورد بررسي قرار مي گيرد .
1- قدرت و توانائي حمل به مسافت هاي طولاني
2- توانائي استفاده از آسفالت با ضخامت هاي کم
3- سرعت پخش آسفالت مخصوصاً در شهر هاي بزرگ و مجتمع هاي مسکوني که در اجراي پروژه ها با موانع زيادي روبه روست
4- قيمت تمام شده مناسب و ارزان
5- عدم تضاد با شاخص هاي زيست محيطي و سلامتي انساني .
6- سرعت راه اندازي کارخانه مادرو امکان پشتيباني از کارگاه هاي اجرائي
7- پيچيده نبودن ماشين آلات مورد نياز و سهولت استفاده
8- مناسب جهت هر نوع آسفالت و روکش ( خيابان – اتوبان – باند فرودگاه )
امروزه روند سيستم راهسازي گرم به استفاده از روشهاي امولسيوني درصدرفعاليت بسياري از کشور ها قرارگرفته وميرود تا در اين دهه کاملاً جاي خود را با آسفالت گرم تعويض نمايد.
اين محصول به صورت کلي بر اساس روشهاي زير استفاده مي شود :
1- آسفالت جاده هاي شني ( آسفالت نو )
2- آسفالت روکش ( ترميم آسفالت قديمي )
3- تثبيت شنهاي روان
4- آسفالت بازيافتي
5- مواد اصلي امولسيون قير شامل امولسيفاير , آب , قير و درصد کم افزودنيهائي نظير نفت سفيد و اسيد کلريدريک مي باشد .امولسيفاير ماده ايست شيميائي که به صورت افزودني در توليد قير امولسيون بکار مي رود . اين مواد داراي خاصيت ترکيبي با قير بوده و امکان امتزاج موقت آب و قير را تا پخش و تشکيل لايه قير در سطح مورد استفاده و تبخير آب فراهم مي آورد .بخش اصلي دستگاه توليد به اندازه کانتينر 20 فوتي بوده که کار اصلي ترکيب آب و مواد شيميائي با قير را به هر دو روش دستي و اتوماتيک بر عهده دارد . قير در مخازن در جنب کارخانه ذخيره شده و پس از توليد در مخازن امولسيون قير ذخيره سازي شده و يا مستقيماً در تانکرتخليه و به محل استفاده منتقل مي شود .
روش کار بصورت اتوماتيک يا دستي مي باشد که با انتخاب طرح اختلاط از پيش تعريف شده ، محصول مورد نياز انتخاب و ترکيبات لازم از مخازن پمپاژ شود . فضاي لازم براي کارخانه حداقل7000 متر مربع بوده و ظرفيت توليدي کارخانه حدود 48000 تن در يک شيفت کاري و در سال مي باشد سيستم کامپيوتري کارخانه بيش از هشت فرمول و برنامه توليد امولسيون هاي مختلف را از پيش دارا بوده که قابل تغيير و اضافه شدن نيز مي باشد و تماماً بصورت اتوماتيک ودستي قابل تنظيم و بهره برداري است .
مزيت ديگر اين کارخانه و محصول اين است که امولسيون بدست آمـده حداقل تا 4 ماه در تانکر قابل نگهداري است و مشکلات و محدوديت هاي حمل براي امولسيون ( نظير مشکلات در آسفالت گرم ) وجود ندارد .
نکته حائز اهميت ميزان اختلاط ماده شيميائي ( امولسيفاير ) وقير در کارخانه مي باشد براساس نوع امولسيون فوق را داشته و بصورت کلي جهت محصولاتي نظير پريمکت مي باشد .
اين ترکيب بر اساس فرمول مورد تأئيد سازمانهاي ذيربط در ايران نظير مؤسسه قير و آسفالت تعيين شده و وابستگي آن به واردات مواد اوليه بسيار کم و به نسبت تقريبي کمتر از يک درصد در هر تن توليد امولسيون قير است .
شرح مختصر فرآيند توليد :
قير يکي از اصلي‌ترين مواد اوليه در صنعت راهسازي بوده که به منظور تهيه مخلوطهاي آسفالتي ، آسفالتهاي حفاظتي ، تک کت و پرايم کت ( اندودهاي قيري ) ، مخلوطهاي آب بندي ، درزگيرها و … با مصالح سنگي (شن و ماسه )مخلوط مي‌شود بدين منظور قير مي‌بايست بصورت مايع (محلول )در آيد ، جهت روان سازي قير سه روش متداول وجود دارد :
الف – روش گرم :
در اين روش با حرارت دادن قير، آنرا به مايع تبديل کرده و بعد از اختلاط با مصالح ديگر ، مخلوط تهيه مي‌شود اين روش از روشهاي قديمي بوده و در حال حاضر استفاده چنداني ندارد .
ب- استفاده ازحلالهاي نفتي :
در اين روش حلالهاي نفتي همچون بنزين ، نفت و گازوئيل به ميزان 30 الي 40 درصد به قيراضافه مي شود و قيرهاي محلول تند گير( RC ) ، کند گير( MC )و ديرگير ( SC ) تهيه مي‌شوند .اين روش در حال حاضر در کشور براي توليد اندودها و آسفالتهاي سرد مورد استفاده قرار مي‌گيرد .
ج - استفاده ازآب به عنوان حلال:
بدلايل مختلفي چون خطرآلودگي محيط زيست در استفاده از حلالهاي نفتي ، گران بودن اين حلالها ، خطرات ايمني کاربرد اين حلالها و … امروزه در بسياري از کشورهاي جهان از امولسيون قيري يا قير محلول در آب استفاده مي کنند .
اين روش در کارخانه جديد مورد استفاده بوده و تکنولوژي آن بوسيله شرکت هاي محدودي نظير اگزونوبل سوئد و دنيموتک دانمارک ( Denimo tech ) و ENH دانمارک پشتيباني مي شود .
مراحل توليد قير امولسيون : اين نوع قير از غوطه ور ساختن ذرات ريز شده قير در آب بدست مي آيد .
در اين روش قيرکه يک ماده نفتي وغيرقابل حل در آب است را کمي حرارت داده و آنرا به داخل مخزني مجهز به يک همزن قوي پمپ مي‌کنند . همزمان آب داغ به داخل مخزن تزريق مي‌شود . ذرات قير که توسط دستگاه همزن به صورت گلوله‌هاي کوچکي در آمده اند در آب غوطه‌ور مي شوند .
بدليل اينکه اين ذرات پس از خاموش شدن دستگاه همزن مجدداً به هم نچسبد يک ماده صابوني بنام امولسيفاير ( حدود 12 - 3 ليتر در تن و بسته به نوع محصول CRS يا SRS ) به قير اضافه مي‌شود که اين ماده سطح گلوله‌هاي قير را باردار کرده که باعث مي‌شود يکديگررا دفع کنند .
در زمان استفاده به محض مخلوط شدن امولسيون با مصالح سنگي ويا پاشيده شدن آن روي سطح جاده امولسيفاير اثر خود را از دست مي‌دهد و ذرات قير به مصالح چسبيده و غشاء قيري تشکيل مي شود که در اين فرآيند آب نيز تبخير مي‌شود .انواع قيرهاي امولسيوني بر حسب‌زمان شکسته شدن به سه نوع تند شکن ( RS ) ، کند شکن ( MS ) و دير شکن ( SS ) تقسيم مي‌شود .دستگاه توليد قير امولسيون بر اساس نياز مشتري از 5 تا 40 تن در ساعت ظرفيت دارد.
تجهيزات وذکور در 2 روش In-line و Bacth توليد و در اختيار مشتريان قرار ميکيرد.شبکه گسترده پشتيباني و ارائه خدمات که توسط شرکت هاي اکزونوبل و دنيموتک ارائه مي شود اطمينان کافي را به مشتري داده و همواره توليد با موفقيت صورت مي پذيرد.
شماره مشاور : 09126277388 مهندس امير حبيبي
آدرس سايت : www.iranicc.ir
آدرس وبلاگ : www.itarh.blogfa.com
ايميل : iranicc.ir@gmail.com
کلمات کلیدی : key word
طرح توجیهی,طرح کسب و کار,طرح توجیهی قیر امولسیون,طرح توجیهی آسفالت گرم,طرح توجیهی آسفالت سرد,طرح توجیهی قیرآبه,طرح توجیهی قیر,قیر, 60-70,طرح توجیهی قیر دمیده,طرح توجیهی قیر,طرح توجیهی قیر,قیر امولسیون,آسفالت گرم,آسفالت سرد,نوشتن طرح توجیهی,تدوین طرح توجیهی,ساپورت طرح توجیهی,نگارش طرح توجیهی زودبازده,طرح توجیهی درآمدزا و خوداشتغالی,طرح توجیهی فنی و اقتصادی,طرح توجیهی رایگان

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- سوله- معدن- چوب- شكر- سيمان- قارچ- شتر مرغ- سنگ- catia- شترمرغ- كشاورزي- گلخانه- قير- سگ- آبكاري- واكي تاكي- بشكه- دوربين- لوله- كود- قند- گوگرد- پودر

تازه‌هاي صنعت - ساير خدمات (صفحه 1 از 66)
‪۹۶/۰۸/۰۲ کفپوش گرانولی (پارکی) مخصوص زمین بازی بچ
کفپوش گرانولی (پارکی) مخصوص زمین بازی بچه ها محل استفاده : پارکها ، مدارس ، مهد کودکها ، سالن باشگاههای ورزشی ...
soheil abedi ، تلفن : 02166960043

‪۹۶/۰۸/۰۲ واردات 123 مدل مجموعه بازی پلی اتیلن کود
واردات 123 مدل مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان بازی و جنب و جوش جزئ لاینفکی از زندگی کودکان و زمینه ساز ...
soheil abedi ، تلفن : 02166960043

‪۹۶/۰۸/۰۲ تولید کفپوشهای گرانولی پایه دار (شانه تخ
تولید کفپوشهای گرانولی پایه دار (شانه تخم مرغی) محل استفاده : پارکها ، مدارس ، مهد کودکها ، سالن باشگاههای ورزشی ...
soheil abedi ، تلفن : 02166960043

‪۹۶/۰۸/۰۲ تجهیزات بازی خود رنگ پلی اتیلنی
تجهیزات بازی خود رنگ پلی اتیلنی تمامی محصولات جزء گروه محصولات سبز می باشند و هیچ نوع آلودگی جهت محیط زیست ...
soheil abedi ، تلفن : 02166960043

‪۹۶/۰۸/۰۲ برج نوری تلسکوپی با پرژکتور معمولی
برج نوری تلسکوپی با پرژکتور معمولی (برج نوری. بهترین گزینه جهت روشنایی پارک ها ، ‌ میادین ، ‌بزرگراه ها وفضاهای ...
soheil abedi ، تلفن : 02166960043

‪۹۶/۰۸/۰۱ پوشش های پلی یوریا
پوشش های پلی یوریا Polyurea coating تامین و اجرا توسط Tip Top آلمان شرکت کران وزین ...
علی دفتری ، تلفن : 88796640

‪۹۶/۰۸/۰۱ پوشش های پلی یورتان
پوشش های پلی یورتان Polyurethane coating تولید و اجرا توسط شرکت TIP TOP آلمان شرکت کران وزین صنعت تحت لیسانس شرکت Rema ...
علی دفتری ، تلفن : 88796640

‪۹۶/۰۸/۰۱ فروش کاشی ضد اسید و باز (قلیا) آماده تح
فروش کاشی ضد اسید و باز (قلیا) آماده تحویل از شرکت interbau-blink آلمان ابعاد: 240 x 115 x 18mm شرکت ...
علی رضا برنا ، تلفن : 88796640

‪۹۶/۰۷/۲۶ یاتاقان سازی-بابیت ریزی
شرکت سپهر حامین صدرا طراحی ، ساخت یا بازسازی انواع یاتاقان مربوط به صنایع گوناگون در ابعاد مختلف ایجاد لایه ...
مصطفی رجب زاده ، تلفن : 021-55270270

‪۹۶/۰۷/۲۶ خدمات متال اسپری-ایجاد پوششهای سخت فلزی
شرکت مهندسی سپهر حامین صدرا انجام پوششهای سخت فلزی بر روی قطعات صنعتی شامل : انواع محور ، روتور و ...
مصطفی رجب زاده ، تلفن : 021-55270270

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد امیر حبیبی
1200 طرح توجیهی صنعتی + طرح کسب و کار 90
امیر حبیبی
تلفن : 09126277388

تدوین طرح های توجیهی کشت و صنعت با گرید
امیر حبیبی
تلفن : 09126277388


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16